מוזיאון השעווה ברצלונה ספרד הוא מוזיאון לכל המשפחה שמתאים גם לילדים וגם למתבגרים, צעירים ומבוגרים והוא מציג בובות שעווה בגודל טבעי של מפורסמים מתחומים שונים כמו בידור, ספורט, פוליטיקה, תרבות, אמנות, ילדים ועוד. המוזיאון הוא בסגנון מוזיאון מאדאם טוסו לונדון וגם מוזיאון מאדאם טוסו אמסטרדם ההולנדי והוא פופולרי מאוד ואהוב על כל הגילאים כי כל אחד יכול למצוא במוזיאון דמות שהוא אוהב או יכול להזדהות איתה וכמובן לעשות איתה סלפי בלי התנגדות של הסלב.

 

מוזיאון השעווה ברצלונה הוא אחד ממוזיאונים השעווה הגדולים ביותר והעשירים ביותר בדמויות מוכרות. מערות, שוד בנק, כיפה אדומה, סלבדור דאלי ועוד המון דמויות. אתה לא יודע מה נמצא מעבר לפינה הבאה של מוזיאון השעווה ברצלונה. עם 360 עבודות שעווה ומראה אל מאחורי הקלעים ההיסטוריים (זוגות מפורסמים כמו אנטוניוס וקליאופטרה, כמו גם ג’ון לנון ויוקו אונו), מוזיאון השעווה ברצלונה מכסה המון דמויות מתקופות שונות בהיסטוריה. ביקור במוזיאון השעווה הוא משהו שאתם וחבריכם בהחלט תדברו עליו אחר כך ולא תשכחו לעולם.

 

מוזיאון השעווה ברצלונה פתח לראשונה את הדלתות בשנת 1973. הוא לא עודכן יותר מדי מאז, אבל זה רק מוסיף לקסם והרעש שלו. תוכלו לראות אנשי מערות, אנשי חלל, שוד בנק ורציחות באטרקציה הקטנה האקלקטית הזאת וגם לא מעט דמויות היסטוריות. יש דמויות מן ההיסטוריה של קטלוניה, כך תרגישו שאתם מקבלים מידע מעשיר על ההיסטוריה של ברצלונה. תוכלו לראות גם דמויות ממלחמת הכוכבים ואת אי טי. כשתסיימו עם המוזיאון, בקרו בבית הקפה Bosc de les Fades, ותיהנו מאווירה של יער מקסים וספוט מלא של גמדים, פיות ואורות מנצנצים. חוויה נהדרת ונעימה לילדים ולכל המשפחה.

מוזיאון השעווה ברצלונה כרטיסים מחיר

מחיר כניסה אל המוזיאון החל מ-22 יורו, ילדים בגילאי 5-11 החל מ-15 יורו בלבד. השכרת מדריך קולי החל מ-4.5 יורו. ילדים עד גיל 4 חינם. מומלץ להזמין כרטיסים למוזיאון השעווה בברצלונה מראש כדי לעקוף את התורים הארוכים הקופות, במיוחד בקיץ, בחגים הלועזיים וסופי שבוע. לאחר רכישת כרטיסים אונליין תקבלו אתם ישירות למייל ולסלולרי שלכם ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי שלכם ולהיכנס בקלות אחרי שעקפתם את תור.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

שעות פתיחה של המוזיאון משתנות בהתאם לעונה. ביולי אוגוסט בימים ראשון עד שבת שעות הפעילות הן 10:00-22:00, בשאר השנה בימים שני עד שישי 10:00-13:30 ואחר הצהריים בין השעות 16:00-19:30, ימי שבת, ראשון וחגים לועזיים בין השעות 11:00-14:00 ואחר הצהריים בין השעות 16:30-20:30. משך הביקור במוזיאון הוא שעה עד שעה וחצי. הגעה מומלצת מוקדם ככל האפשר או אחר הצהריים עם כרטיסים שהזמנתם מראש ולא לבזבז זמן על עמידה בתור לקופות. שעות פעילות המוזיאון יכולים להשתנות מעת לעת, במיוחד בחגים הלועזיים. יש להתעדכן באתר בעת הזמנת הכרטיסים למוזיאון.

מיקום המוזיאון: 7,Passatge de la Banca, 08002, Barcelona

תפריט נגישות