מוזיאון התחבורה של לונדון London's Transport Museum מציג אוסף גדול של כלי תחבורה מההיסטוריה של התחבורה הציבורית בלונדון. המוזיאון מתאים לכל המשפחה. גם הורים יכולים ליהנות בו וגם ילדים, אפילו אם הם לא חובבי תחבורה.

 

חשוב לדעת שמוזיאוני תחבורה בחו"ל כמו מוזיאון התחבורה של לונדון או מוזיאון הרכבות אוטרכט הולנד הם מוזיאונים מושקעים ברמה גבוהה ויש בהם הרבה מעבר לכלי תחבורה עתיקים אלא גם מיצגים מיוחדים ואטרקציות נוספות.

 

במוזיאון הלונדוני תוכלו למצוא תערוכות אינטראקטיביות ומגוון של מוצגים ופוסטרים אייקונים מהם תוכלו ללמוד על ההיסטוריה של התחבורה הציבורית בלונדון מאז שנת 1800 ועד ימינו.

 

תוכלו לראות את רכבות הקיטור והחשמליות התת קרקעיות הראשונות בעולם, אוטובוסים וחשמליות קלאסיות ללונדון, בתוספת כלי רכב עתיקים שלא רואים בכל מקום.

 

גשו לאזור המשחקים "הכל על הסיפון", שבו ילדים מקבלים תפקידים של מנצחים, מכונאים או נהגים בכלי רכב אינטראקטיביים, אוטובוסים אדומים, מוניות שחורות והטיוב. תחבורה ולונדון הם כל כך שם נרדף זה לזה שיש להם מוזיאון משלהם!

 

בואו לגלות את מערכת היחסים של לונדון עם מערכות התחבורה הציבורית שעיצבו את זהותה, מאוטובוסים רתומים לסוסים מהמאה ה-18 ועד לרכבת התת קרקעית החלוצית שלה, ומפת הצינורות האייקונית.

 

מוזיאון התחבורה של לונדון שוכן בשוק פרחים עתיק ומקסים, כלי הרכב המחודשים והתערוכות הצבעוניות מספרים את הסיפור על האופן שבו התחבורה אפשרה את התפתחותה של לונדון ב-200 השנים האחרונות. תוכלו לנצל את הביקור במוזיאון כדי לטייל בשוק הססגוני.

מוזיאון התחבורה של לונדון כרטיסים מחיר

מחיר כרטיס למוזיאון החל מ-25 יורו, ילדים עד גיל 17 נכנסים חינם בליווי מבוגר שקנה כרטיס. מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי לדלג על התור בקופות ולחסוך זמן. מחיר הכרטיס יכול להשתנות מעת לעת ויש גם מידי פעם הנחה או אופציה לכרטיסים משולבים.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי. אין צורך להדפיס את הכרטיסים, פשוט מציגים אותם בסלולרי ונכנסים.

שעות פתיחה של המוזיאון: ראשון עד שבת 10:00-17:00 שעון מקומי. בחלק מהימים פתוח עד 17:30. שעות פעילות המרום יכולות להשתנות. יש להתעדכן באתר בעת ההזמנה.

כתובת: Covent Garden Piazza, WC2E 7BB, London

מוזיאון התחבורה של לונדון

אחרי שהחלטתם איפה לישון בלונדון זה הזמן לבחור אטרקציות בבירת אנגליה. המוזיאון הוא בהחלט אופציה טובה וזולה. זה אמנם לא לונדון איי אבל מבחינת מחיר ותמורה זו בהחלט אטרקציה שכדאי לשקול ולא לשכוח שרק מבוגרים משלמים וילדים עד גיל 17 נכנסים חינם וזה משמעותי בהתחשב במחיר האטרקציות הלונדון. ביקור במוזיאון אורך מספר שעות וכדאי לכם לשלב אותו עם עוד אטרקציה אחת לפחות כדי לנצל טוב את היום שלכם בלונדון ולא להגיע למצב שאתם לא יודעים מה לעשות בשארית היום שלכם. המוזיאון לא יתפוס לכם יום שלם כמו כרטיסים להארי פוטר בלונדון ולכן חשוב להיערך מראש.

תפריט נגישות