מוזיאון ואן גוך אמסטרדם זה משהו שכל חובב אמנות שמגיע אל אמסטרדם בירת הולנד רוצה להיות בו ולקנות אליו כרטיסים כדי ליהנות מאמנות. מוזיאון ואן גוך אמסטרדם מוקדש ליצירותיו של האמן ההולנדי וינסנט ואן גוך ובני תקופתו, ומציג את האוסף הגדול ביותר של יצירותיו של ואן גוך, שנחשב לאחד הציירים המפורסמים והמוכשרים בעולם. בין היצירות העיקריות של מוזיאון ואן גוך אמסטרדם מוצגות אוכלי תפוחי האדמה, חדר שינה בארל, ואחד משלושת ציורי החמניות. המוזיאון הוקם בשנת 1973 במבנה שתוכנן עבורו על ידי האדריכל חריט ריטפלד וב-1999 התרחב עם אגף תערוכות חדש. אם אתם מגיעים אל אמסטרדם בחורף זה יכול להיות בילוי מושלם.

היכנסו להזמנת כרטיסים עוקפי תור!

 

מוזיאון ואן גוך אמסטרדם מציג את האוסף הקבוע של יצירותיו של ואן גוך עם למעלה מ-200 פריטים, כולל נופיו השלווים, דומם יפה ורישומים ומכתבים משכנעים. הם מטילים יחד את האור שחושף את חייו המדהימים של האמן ההולנדי. אל תחמיצו את הציור האגדי שלו חמניות ואת הדיוקנאות העצמיים שלו. המוזיאון גם מציג עבודות של כמה מבני גילו של ואן גוך כולל גוגן ומונה, שהכניסו את ציוריו לקונטקסט רחב יותר. מלבד האוסף הקבוע מציג מוזיאון ואן גוך גם תערוכות עונתיות, המציגות היבטים שונים של תולדות האמנות מהמאה ה-19. מידי שנה מגיעים למוזיאון הפופולרי כמיליון וחצי מבקרים חובבי אמנות וגם כאלה שפחות אוהבים אמנות ועדיין רוצים לחזות ביצירות של וינסנט ואן גוך.

 

המוזיאון מציע גם סיורים מודרכים, בהם תלמדו לא רק על יצירותיו של האמן המחונן אלא גם על חייו האישיים כולל סיפורים מיוחדים והרגע המטורף שגרם לו לחתוך את אזנו בגלל אהבה נכזבת. תלמדו גם על הדחיות שקיבל מעולם האמנות בעבר ולא תשתעממו לרגע. שימו לב שאסור לצלם בזמן השהות במוזיאון.

מוזיאון ואן גוך כרטיסים מחיר

מוזיאון ואן גוך הוא מוזיאון מבוקש מאוד והתורים אל הקופות שלו בדרך כלל עמוסים, במיוחד בסופ"ש, חגים לועזיים ובקיץ ולכן מומלץ להזמין כרטיסים מראש ולעקוף את התור בקלות ולא לבזבז סתם זמן מיותר על עמידה בתורים. מחיר כרטיס הוא החל מ-21 יורו, כרטיס כולל מדריך אודיו החל מ-26 יורו, ילדים מתחת לגיל 18 נכנסים חינם וניתן לרכוש להם מדריך אודיו ב-3 יורו בלבד. ניתן להציג את הכרטיסים לאחר הרכישה אונליין באמצעות הסלולרי ואין צורך להדפיסם. מחירי כרטיסים יכולים להשתנות מעת לעת. המחיר המעודכן מופיע באתר הכרטיסים.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים עוקפי תור!

 

 

אם אתם מגיעים אל הולנד עם ילדים כדאי לוותר על מוזיאון ואן גוך אמסטרדם ולקחת אותם למוזיאונים שיותר מתאימים להם כמו מוזיאון נמו אמסטרדם או מוזיאון מאדאם טוסו אמסטרדם ליד כיכר דאם. 

שעות פתיחה של המוזיאון הן ראשון עד חמישי ושבת בין השעות 09:00-17:00, שישי 09:00-21:00.

כתובת: Museumplein 6, 1071 DJ, Amsterdam

מוזיאון ואן גוך

תפריט נגישות