מוזיאון לואי ויטון פריז הוא מבנה אמנותי יוצא דופן וחובה לכל חובב אמנות ואדריכלות. המייסד ברנרד ארנו רצה להציג את פריז בחלל יוצא דופן לאמנות ולתרבות והוא בהחלט הצליח. המבנה המוגמר הוא יצירת אמנות אמיתית, עם ארכיטקטורה מסנוורת המשלבת עיצובים אורגניים וחלל. בואו לאבד את עצמכם בתוך אוסף אמנות מדהים, שטוף באור טבעי במבנה שטרם נתקלתם. עם צורה בהשראת מפרשים מתנשאים, האדריכל פרנק גרי בהחלט יצר משהו יוצא דופן שיכתבו עליו בכל העולם. 3,600 לוחות זכוכית היוצרים את אפקט זורם של הבניין עוצבו על ידי רובוטים תעשייתיים, אשר מתאימים לתחושה העתידנית של החלל.

 

היכנסו לרכישת כרטיסים מראש ותוכלו לחסוך המון זמן!

 

מוזיאון לואי ויטון בפריז Fondation Louis Vuitton זה בניין בן שתי קומות זכוכית עם 11 גלריות הפזורים על 4,000 מטרים רבועים וזה בהחלט מרהיב. יחד עם התערוכות ופרובוקטיביות שהוא מארח, הבניין הוא יצירת אמנות מדהימה בפני עצמה. כניסה למוזיאון מאפשר לכם לחקור את יצירת מופת זו של עיצוב אדריכלי מודרני בקצב שלכם. התערוכה הקבועה “מסע אדריכלי” מציגה את ההתפתחות המרהיבה של המוזיאון, מתפיסתו הראשונית ועד למימושו הפורץ. הדבר הכי חשוב הוא שאתם יכולים לראות את עבודתו של פרנק גרי מסביב וזו באמת יצירת מופת מודרנית מעוררת השראה. התערוכות במוזיאון לואי ויטון הן של האמנים המובילים ביותר והן גורפות שבחים רבים ומצליחות מאוד.

 

מוזיאון לואי ויטון בפריז הוא יחסית חדש, נוסד ב-2006 ונפתח לקהל מחדש בשנת 2014. מעבר למבנה המדהים והתערוכות המעניינות בפנים המוזיאון יש על הגג נקודת תצפית מדהימה על פריז שאסור לפספס. זה מבנה ייחודי של בטון, ברזל וזכוכית שעבדו עליו למעלה מ-5000 בעלי מקצוע והושקעו בו כספים רבים. המוזיאון ממוקם בתוך יער בולון שגם הליכה בו היא חוויה נעימה ומיוחד. תוכלו לשלב את מוזיאון לואי ויטו יחד עם שער הניצחון פריז שנמצא לא רחוק ממנו ובשנים יש תצפיות מרהיבות על עיר האורות. משך הבילוי במוזיאון הוא בערך שעתיים.

מוזיאון לואי ויטון כרטיסים מחיר

מוזיאון לואי ויטון הוא פופולרי ומצליח מאוד והתורים אליו ארוכים מאוד. לכן מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי לחסוך את התורים הארוכים שעלולים להימשך שעות. לאחר רכישת הכרטיסים אונליין תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיס אותם. מחיר כניסה משתנה בהתאם לסוג הכרטיס שרוכשים ולעונה.

 

היכנסו לרכישת כרטיסים מראש ותוכלו לחסוך המון זמן!

 

שעות פתיחה של המוזיאון משתנות מעת לעת והמוזיאון לא פתוח כל יום.

כתובת: 8 Avenue du Mahatma Gandhi, 75116, Paris

מוזיאון לואי ויטון

יש לא מעט מוזיאונים בצרפת שתוכלו ליהנות מהם כשתגיעו לעיר האורות. כדאי לשבץ את המוזיאון הזה בלו”ז שלכם בפריז ולתת לעצמכם לנשום חלק מהתרבות של פריז.

תפריט נגישות