מוזיאון ריפלי אמסטרדם תאמינו או לא בהולנד הוא מוזיאון מגניב ויוצא דופן בן 5 קומות שמציג חפצים מוזרים שלא תאמינו שבכלל קיימים או אמיתיים. למוזיאון ריפלי’ס יש מספר סניפים בעולם ובכל סניף מוצגים גם חפצים מוזרים מאותה מדינה בנוסף לחפצים מכל העולם. מוזיאון ריפלי אמסטרדם הוא אטרקציית חובה לכל מי שמגיע לאמסטרדם והוא מתאים למתבגרים, לצעירים ומבוגרים. המוזיאון התחיל מטור מצחיק ומשוגע בעיתון וגדל והתפתח למספר מוזיאונים עם חפצים מוזרים בעולם כולל בלונדון אנגליה ובלוס אנג’לס ארה”ב.

 היכנסו להזמנת כרטיסים ועקפו את התור בקופות!

 

מוזיאון ריפלי אמסטרדם מציע לכם למעלה מ-500 חפצים מוזרים ומדהימים כולל גולגולת אמיתית של טי רקס, רובוט בגובה 7 מטר שעשוי מחלקי מכוניות, ראש מכווץ של אדם, פסל מסובך עשוי כולו סכו”ם, חרב ששימשה את מל גיבסון בסרט “לב אמיץ” ועוד הרבה ממצאים טבעיים ומעשה ידי אדם. תוכלו לראות לא מעט חפצים ששברו שיאים מיוחדים. בואו לראות 19 גלריות של דברים מדהימים כולל בובות שעווה של אנשים אמיתיים שמר ריפלי נתקבל בהם במהלך השנים. תוכלו להנות ממגוון אטרקציות במוזיאון כולל מנהרת מערבולת המוח המתפתל, גלריית היריות, שער המסתורין ועוד.

 

אם הגעתם אל אמסטרדם עם ילדים מתבגרים הם ישמחו אם תיקחו אותם לחזות בכל החפצים המוזרים במוזיאון ריפלי אמסטרדם תאמינו או לא וגם לצפות בסרטים מדהימים בחמישה ממדים באולם מיוחד (לא כלול במחיר הכרטיס). את הסרטים תוכלו לחוות בכל צורה אפשרית כולל תזוזות ושאר אמצעים מוחשיים כמו מים, ריחות ועוד. בסרטים תצאו להרפתקאות בים, באוויר וביבשה, תחצו גבולות וגם עולמות והכל באולם סרטים מיוחד שלא תישכחו.

 

“האם הייתי כאן כבר שלוש שעות?” זו אולי השאלה היחידה שתישאר ללא מענה לאחר הביקור שלך האטרקציה המגניבה החדשה לגמרי בלב אמסטרדם. יש כל כך הרבה מה לראות ולעשות שממש תרצו שיהיו לכם  ארבע עיניים, כמו איש סיני מסוים שתפגשו במוזיאון. רוברט ריפלי סייר בעולם, וחזר עם מידע מפתיע ומוצרים מוזרים. מוזיאון ריפלי אמסטרדם תאמינו או לא באמסטרדם תוכלו לחזות בכל מה שהוא הפיק בחמש קומות של חפצים שלא תאמינו שקיימים בכלל. תתחילו בכניסה עם סלפי עם האדם הגבוה ביותר בעולם ואז תוכלו לצלול עמוק יותר ויותר לתוך אוסף מקיף של מוזרויות מרתקות שלא תחוו בשום מקום אחר. בין אם אתם מכירים את המורשת של אוצר רוברט ריפלי או לא, המקום הזה יוכל לתפוס את תשומת הלב שלכם במשך שעות ארוכות של הנאה וכיף.

מוזיאון ריפלי אמסטרדם מחיר כרטיסים

מחיר כרטיס אל מוזיאון ריפלי אמסטרדם תאמינו או לא החל מ-21 יורו, ילדים בגילאי 4-15 החל מ-15 יורו, עד גיל 3 כולל כניסה חינם. מומלץ להזמין כרטיסים מראש ולהימנע מהתורים הארוכים והאיטיים בקופות. תוכלו לקבל את הכרטיסים למייל ולסלולרי לאחר ההזמנה ולהציגם בכניסה למוזיאון באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם.

 

 היכנסו להזמנת כרטיסים ועקפו את התור בקופות!

 

שעות פתיחה של ריפלי’ס: ימים ראשון עד שבת 09:00-22:00

כתובת: 21,Dam, 1012 JS, Amsterdam

מוזיאון ריפלי אמסטרדם המנהרה

תפריט נגישות