מזרקת דובאי The Dubai Fountain Boardwalk היא המזרקה המרקדת השנייה בגודלה בעולם אחרי מזרקת הדקלים בדובאי והייתה הגדולה ביותר בעולם עד שנת 2020. המזרקה תוכננה ונבנתה על ידי מעצבי המזרקות המפורסמות שבלאס וגאס ונחשבת לאתר חובה למבקרים בעיר.

כמו כל אטרקציה בדובאי גם מזרקת דובאי The Dubai Fountain Boardwalk היא משהו מרהיב ועוצמתי שאסור לפספס. דובאי אוהבת את כל האטרקציות שלה בגדול וכדאי ליהנות מכמה שיותר אטרקציות בדובאי כאשר אתם מבקרים בעיר המרהיבה הזאת.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

צעדו על פלטפורמה צפה הממוקמת על מזרקת דובאי שתביא אתכם למרחק של עשרה מטרים ממנה. חצו את הטיילת באורך 272 מטרים, והתפעלו מההישגים ההנדסיים של המזרקה הגדולה.

 

תיהנו מתצפית ייחודית על מופע המזרקות וקבלו תחושה אמיתית של עוצמת זריקת המים לשמיים.

 

אגם בורג’ משתרע על פני 30 דונם ענקיים, וכאילו זה לא מרשים מספיק, יש יותר מ-900 רגל של מזרקה – זה יותר משני מגרשי כדורגל! עם טיילת מזרקות דובאי, תהיה לך הזדמנות ללכת על המים כמעט ולהתקרב למופע המזרקות המרשים ביותר בעולם, ללא ספק.

 

מקרנים ואורות (יותר מ-6,000 מהם) מעוררים את המזרקה בצבע, בעוד השילוב של חמישה עיגולים ושתי קשתות מוסיפים צורה ומורכבות לדוגמאות והביטויים שהמזרקה מייצרת. יש גם פסקול נהדר שיתאים לחזות החזותית, עם מוזיקה מקומית ובינלאומית שמתפוצצת בטיילת כשאתם לוקחים את הכל מנקודת המבט המיוחדת שלכם. אם אתם מחפשים תמונת מצב בלתי נשכחת, תוכלו להשיג אותה מהטיילת.

מזרקת דובאי כרטיסים מחיר

ניתן לצפות חינם במופע של מזרקת דובאי מרחוק אבל אם רוצים לצפות מקרוב יותר אפשר להזמין כרטיסים. מחיר כרטיס משתנה בהתאם לסוג הכרטיס ומה אתם משלבים איתו כמו שייט לדוגמא. ניתן גם להזמין כרטיס אל בורג’ חליפה דובאי ולצפות מהבניין מלמעלה. מומלץ בכל מקרה להזמין כרטיסים מראש ולחסוך את התור בקופות.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציג את הכרטיסים באמצעות הסלולרי מבלי להדפיס אותם.

 

כתובת: Sheikh Mohammed bin Rashid Blvd – Downtown Dubai, 00000, Dubai

מזרקת דובאי

המלצות של אנשים שהזמינו כרטיסים אונליין:

 1.  ראינו את המופע מלמעלה. בזמן השקיעה האור היה נפלא לצלם תמונות. באמת שווה ביקור כדי לקבל זיכרונות יקרים יותר מדובאי. ממליץ בחום.
 2. נִפלָא. היינו ממש קרוב למזרקות והצלחנו להישאר לצפות בשני מופעי מזרקות ששניהם היו שונים. אמנם נרטבנו קצת אבל יכולנו לבחור מקום יבש. מהמם!
 3. נחמד מאוד. תהליך השגת הכרטיסים היה קל מאוד למרות העובדה שהיה יום עמוס. בטוח יחזור וישתמש באפליקציה. יש עוד כמה מבצעים שנשתמש בהם.
 4. קניתי כרטיסים לכל המשפחה. תהליך קל מאוד, הרגע הצגנו כרטיסים בדלפק והם נתנו לנו להיכנס. אני מרוצה ואזמין עוד אטרקציות דרך האתר הזה. תודה שחסכתם לי זמן.
 5. לא היו תורים והכל עבר חלק. פגשנו כמה אנשי צוות ידידותיים שעזרו לנו בשמחה עם שאלות. היה יפה מרתק. 
 6. פנטסטי לחלוטין, הלכנו בערב והיינו מרוצים. היה יפה מאוד. 
 7. מדהים! מופע יפה מתחילתו ועד סופו. כדאי לשלב עם אטרקציה נוספת.
 8. מדהים! נדהמתי מהמופע עוצר הנשימה אבל גם אני מאוד מעריך את הארגון של הדברים. האנשים היו מסבירי פנים.
 9. חוויה מעולה. תהליך הכרטוס היה חלק וחסך לי קצת כסף מאשר לקנות בדלפק הכרטיסים.
 10. אחרי סקי דובאי הגעתי לראות את המופע בשילוב שייט והיה מהנה.
 11. החוויה הטובה ביותר אי פעם, הנוף של המזרקות ובורג’ ח’ליפה היה חסר תקדים. התמונות הטובות ביותר אי פעם ונהנו כל כך מהמזרקות. פשוט חוויה מרהיבה.

תפריט נגישות