מטילדה מחזמר בלונדון הוא אחד ממחזות הזמר הפופולריים ביותר בבירת בריטניה והוא מצטרף אל מחזות פופולריים אחרים כמו פנטום האופרה בלונדון שהם חובה לכל חובב תרבות שמגיעה ללונדון. מטילדה מחזמר בלונדון הוא מחזמר המבוסס על רומן הילדים משנת 1988 כאשר עלילת המחזמר הבריטי מתרכזת במטילדה, ילדה קטנה בת חמש, מתוחכמת, עם יכולת טלקינזיס, שאוהבת קריאה, ומתגברת על מכשולים שנגרמים על ידי משפחתה ובית הספר, ומסייעת למורתה להשיב לעצמה את חייה. מטילדה היא סיפור של תולעת ספרים לא מובנת עם כמה כוחות מוזרים מאוד.

 

מטילדה מחזמר הועלה לראשונה בווסט אנד בנובמבר 2011 בתיאטרון קיימברידג' ובהמשך הועלה גם על בימת ברודווי, באפריל 2013 בתיאטרון שוברט. המחזמר זכה לביקורות חיוביות ולהצלחה בקופות הכרטיסים, וזכה בשבעה פרסי אוליבייה, ביניהם עבור המחזמר הטוב ביותר, דבר שהיה שיא באותם ימים עבור הפקה אחת. מטילדה מחזמר עדיין מציג בווסט אנד בלונדון, ובסיבובי הופעות באוסטרליה ובארצות הברית. בשנת 2018 המחזמר יצא לסיבוב הופעות בבריטניה ואירלנד. פרט להפקות בלונדון ובברודוויי, המחזמר הועלה בצורה מקצועית גם בסיבובי הופעות בארצות הברית, באוסטרליה וניו זילנד ובממלכה המאוחדת ואירלנד, וכן על ידי הפקות מקומיות במדינות נוספות ברחבי העולם, כולל בקוריאה הדרומית, בקנדה ובפיליפינים.

 

מטילדה מחזמר המוזיקלי מגיע ללונדון בריטניה באמצעות חברת רויאל שייקספיר, בהשראת הספר האהוב על ידי רואלד דאל. בואו לראות את הניצחון המוסיקלי שזכה במעל 85 פרסים בינלאומיים כולל 16 עבור המחזמר הטוב ביותר. חלפו 30 שנה מאז מטילדה של רואלד דאל פורסם, ועכשיו ניתן להגיע לראות את הסיפור הקסום שלו על הבמה בתיאטרון קיימברידג 'בלונדון. תוכלו לראות את כל הדמויות האהובות והסצנות המוכרות מהספר בשידור חי על הבמה וליהנות מכל רגע של תרבות על הבמה הלונדונית. הרגישו את הקסם מהסט היצירתי והאביזרים, פסקול קליט וצוות מוכשר של שחקנים ילדים ומבוגרים על במה אחת.

מטילדה מחזמר כרטיסים מחיר

מטילדה מחזמר הוא מחזה פופולרי בלונדון ולכן מומלץ להזמין אליו כרטיסים מראש ולא לחכות לרגע האחרון בקופות. לאחר הזמנת כרטיסים למחזמר מטילדה תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי. מחיר כרטיס למחזה החל מ-38 יורו ועד 180 יורו בהתאם למקום הישיבה שתבחרו. בעת ההזמנה יש לבחור את מקום הישיבה שאתם רוצים. המחזה מתאים למבוגרים וילדים מגיל 6 ומעלה.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש והבטיחו את מקומכם!

 

משך זמן המחזה הוא שעתיים וחמישים דקות כולל זמן הפסקה. שעות פעילות המחזמר: מטילדה מוצג מידי יום בשעות שונות. יש לבחור תאריך ושעה ולהגיע לפחות רבע שעה לפני תחילת ההצגה.

מטילדה מחזמר לונדון

אם אתם אוהבים מחזות זמר ותיאטרון מומלץ גם להגיע אל פנטום האופרה לונדון ולהנות גם ממנו. לונדון היא חגיגה לשוחרי תרבות ואמנות וכדאי לנצל את הזמן שאתם שם ולא להסתפק רק באטרקציות הרגילות כמו לונדון איי ומאדאם טוסו לונדון.

תפריט נגישות