מיני אירופה בריסל הוא פארק מיניאטורי שמציג דגמים מוקטנים של מבנים מפורסמים באירופה ומאפשר לכם להכיר אותם ממש מקרוב.

 

הפארק ממוקם ליד אטומיום בריסל וניתן לשלב את שניהם באותו יום והוא מיועד לכל המשפחה ובהחלט נחשב לאחת האטרקציות הפופולריות ביותר בבריסל.

 

מיני אירופה בריסל מזכיר פארקים מיניאטורים אחרים כמו מדורדם הולנד המפורסם ומיני ישראל אבל גם מי שביקר באחד מהם יוכל ליהנות כאן ולראות דברים חדשים ומרשימים.

 

אתם מוזמנים לגלות עולם מיניאטורי מקסים, בו מבנים הגדולים באירופה משוחזרים ביחס של 1:25.

 

תוכלו לראות מבנים מפורסמים ולגלות גם כאלה שאתם לא מכירים ממגדל אייפל ועד מגדל הנטוי של פיזה כשאתם יוצאים לטיול ברחבי אירופה ביום אחד.

 

גלו את הרוח המהנה של תערוכת Evouope, מלאה בעובדות וטריוויה המובילות את האיחוד האירופי.

 

יוריפ הוא “מקום גדול חלקי”, אבל עכשיו אתם יכולים לראות אותו ביום אחד! מיני אירופה בריסל תיקח אתכם לטיול מרתק באירופה, תוכלו לגלות למעלה מ -350 בניינים ומבנים מיניאטוריים ולחשוף את הסודות והפרטים המורכבים של דגמים מדהימים בקנה מידה קטן. תוכלו להרגיש ממש גדולים ביחס אליהם, גם הילדים שלכם יוכלו להרגיש פתאום גבוהים יותר.

 

בשטח עצום של 24,000 מ”ר, מיני אירופה בריסל בבלגיה היא אחת האטרקציות המיניאטוריות הגדולות והמרשימות בעולם! בפנים אתם נעים בין יותר מ-80 ערי אירופה ברגע, ורואים את כל מה שמעניין בה ולא מעט דברים חדשים שלא הכרתם עד שהגעתם לכאן.

בין המיצגים בפארק המיניאטורי תוכלו לראות את ביג בן, מגדל אייפל פריז וטירת נוטרדאם, שער ברנדנבורג, הארמון של דוג’ ועוד המון מבנים מפורסמים שתוכלו לראות בגודל קטן.

 

רבים מהדגמים הם אינטראקטיביים, עם אלמנטים מכניים ותאורה מיוחדת שהתפרצו לחיים בלחיצת כפתור. ילדים יאהבו להכין את הר וסוביוס האיטלקי וגם יוכלו להפיל את חומת ברלין המפורסמת.

 

בכמה שעות של סיור כל המשפחה יכולה לחוות את כל מה שמעניין באירופה באמצעות מיני אירופה בריסל ולא לשכוח לצלם כמה שיותר מבנים ולספר לכולם שהייתם בכל כך הרבה מקומות באירופה.

מיני אירופה בריסל כרטיסים

מחיר כרטיס לפארק החל מ-19 יורו. יש הנחה לילדים מעל גובה 115 ס”מ עד גיל 12. אין הנחה לפנסיונרים. מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי לחסוך את זמן ההמתנה בקופות שעלול להיות ארוך בחלק מתקופות השנה, במיוחד בקיץ ובחופשות.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בקלות ונוחות בסלולרי מבלי צורך להדפיסם.

 

מחיר הכרטיסים יכול להשתנות מעת לעת, בהתאם לעונה ועליות מחירים תקופתיות. המחיר המעודכן מופיע באתר הכרטיסים. יש אפשרות לרכוש כרטיסים משולבים לאטרקציות בבריסל בהנחה כוללת ולחסוך כסף.

 

שעות פתיחה ופעילות: ימים ראשון עד שבת בין השעות 10:00-18:00 שעון מקומי.

 

כתובת: Mini-Europe, 1020, Bruxelles, BE

מיני אירופה בריסל
מיני אירופה בריסל

תפריט נגישות