מנזר וסטמינסטר וכנסיית פטרוס הקדוש, שהיא חלק מהמנזר, הם המקום שבו מוכתרים ונישאים מלכי אנגליה, ובהם קבורים רבים ממלכיה, ממנהיגיה, מסופריה וממדעניה של הממלכה הבריטית המאוחדת. זו לא תהיה חתונה מלכותית אמיתית בלי מנזר וסטמינסטר, אבל הבניין הדתי הבנוי ביותר בלונדון הוא הרבה יותר. בואו לגלות את ההיסטוריה שמאחורי ההכתרות, המלכים, המלכות, המדינאים והחיילים, המשוררים, הגיבורים והנבלים עם סיור קולי מודרך ומעניין במנזר הבריטי. אנשים עדיין מעריצים כל יום במנזר וסטמינסטר, מוקף יותר מעשרה מאות שנים של ההיסטוריה הבריטית. תצעדו לתוך הבניין המדהים הזה בלב לונדון לתוך מסע של מאות בזמן.

 

עם המדריך הקולי שלכם והמידע הרב שתקבלו ממנו תוכלו לגלות את ההיסטוריה מאחורי הכנסייה שהחלה בשנת 1245 עם הנרי השלישי. תוכלו ללמוד כיצד ומדוע המנזר והכנסייה מכתירים מלכים מאז 1066, ואשר 17 המלכים קבורים בגבולות שלה, יחד עם 3,000 בריטים שחשובים בהיסטוריה הבריטית. מאז חג המולד בשנת 1066 שבו הוכתר במנזר ויליאם הכובש למלך אנגליה הוכתרו כל מלכי אנגליה במנזר פרט לאדוארד החמישי והשמיני שלא הומלכו כלל. במוזיאון הכנסייה תוכלו לראות בין שאר המוצגים מסכות מוות של בני המלוכה ובובות שעווה. באגף הצפוני של המנזר תוכלו לראות את “הקשתות המרחפות” שמשמשות לצורך החזקת מבנה המנזר.

 

מנזר וסטמינסטר הוא אחד המבנים הגותיים החשובים ביותר במדינה. מבט פנימה יראה את הלב הפועם של אנגליה, כמו גם את המקום שבו וויל וקייט אמרו, “אני כן”. המנזר הוא אחד מהאתרים החשובים והמלכותיים שווה להגיע אליהם בלונדון. זה אמנם לא ארמון בקינגהאם לונדון אבל עדיין מומלץ להגיע ולהתפעל מהמקום הקדוש והמלכותי הזה ולהעביר בו כמה שעות בניחוח מלכותי מיוחד. המנזר והכנסייה נמצאים מערבית לארמון וסטמינסטר (בניין הפרלמנט הבריטי) ברובע וסטמינסטר בלונדון, אנגליה. על פי המסורת נבנתה הכנסייה הראשונה במקום בשנת 616. אז היה האזור אי באמצע התמזה שנקרא “אי הקוצים”. הכנסייה נבנתה במקום שבו ראו הדייגים שדגו בנהר את דמותו של פטרוס הקדוש. המנזר נבנה 400 שנה בערך לאחר הכנסייה.

מנזר וסטמינסטר מחיר כרטיסים סיור

מחיר כניסה אל מנזר וסטמינסטר החל מ-28 יורו. מחיר של סיור מיוחד יומי שכולל כניסה אל מנזר וסטמינסטר, הדרכה וכניסה אל בתי הפרלמנט כולל מדריך קולי החל מ-100 יורו. הסיור נערך בימי שבת בבוקר ויש להזמין כרטיסים מראש אונליין ולהציג אותם בסיור באמצעות הטלפון הסלולרי.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

כתובת: Westminster Abbey, 20 Dean’s Yard, SW1P 3PA, London

מנזר וסטמינסטר

המלצות של אנשים שהזמינו כרטיסים אונליין:

  1.  נעים לא צפוף ומהנה. הרשה לי להציע שתהיה הודעה בתחתית המדרגות לגלריות יובל היהלומים של המלכה המודיעה שהגלריה נמצאת כברת דרך במעלה המדרגות ואולי תעדיף לעלות במעלית.
  2. פנים אטמוספרי מדהים שכזה מסתובב בקברי המלכים והמלכות של והיכן שהם הוכתרו.
  3. מאוד נחמד מעניין ומאורגן היטב. הרבה אנשי שירות והדרכה שאפשר להיעזר בהם במידת הצורך.
  4. סיור נפלא בתוך המנזר באמצעות מדריך שמע.

תפריט נגישות