מפעל שוקולד בשוויץ של לינדט שנקרא גם מוזיאון השוקולד לינדט בציריך הוא חגיגה לכל אוהבי השוקולד במשפחה וכמובן לילדים קטנים ומתבגרים.

מפעל שוקולד לינדט נמצא בעיר ציריך והוא שונה ממוזיאוני שוקולד אחרים באירופה כמו מוזיאון השוקולד בברצלונה או בפראג כי הוא למעשה סיור במפעל שוקולד בציריך של חברת לינדט המפורסמת ולא מוזיאון שוקולד שנותן סקירה כללית על ההיסטוריה של השוקולד.

 

צאו לסיור מרגש בעולם השוקולד עם כרטיסים למוזיאון לינדט ציריך שהוא מפעל שוקולד בשוויץ וסעו חזרה למקורות השוקולד כדי לגלות כיצד הקקאו כבש את אירופה. התפעלו ממזרקת השוקולד בגובה של למעלה מ-9 מטרים ותטעמו שוקולד שוויצרי ללא הגבלה.

 

עם היופי הטבעי המדהים של שוויץ, ההרים המושלגים שלה והאגמים הצלולים, זה כמעט לא הוגן שהיא גם ביתם של כמה מהשוקולדים הטובים בעולם. לינדט נמס בפה ויש לכם את כל מה שאתם יכולים לאכול בסיור הזה.

 

הכרטיסים האלה של Lindt Home of Chocolate אולי לא מוזהבים, אבל זה הכי קרוב שתגיעו לכניסה למפעל של ווילי וונקה. צאו לסיור בעולם השוקולד, ממקורותיו ועד לכיבוש אירופה של הקקאו.

 

כמה אנחנו חולמים על שוקולד שוויצרי וכמה אנחנו אוהבים אותו וסוף סוף אנחנו יכולים לבקר מאחד ממפעלי השוקולד השוויצרים הטובים והגדולים ביותר ואפילו לטעום ישר מהמפעל שזה הרבה יותר מגניב מלקנות בחנות.

 

בדרך תפגשו את השוקולטיירים השוויצרים שעשו חיים מתוקים עם המצאותיהם. זה לא דבר קל, אז בואו לגלות כיצד הופכים פולי הקקאו לאחד מהפינוקים האהובים עליכם במפעל של לינדט בציריך שוויץ ותצאו עם חשק מטורף לעוד שוקולד, למרות שתאכלו גם במפעל.

 

מפעל שוקולד בשוויץ של לינדט הוא חוויה מתוקה לכל המשפחה ובעיקר לילדים ותוכלו לשלב אותו ביום אחד עם מוזיאון פיפא ציריך אם אתם גם חובבי כדורגל ולא רק שוקולד.

 

הבילוי המתוק מתאים לכל מזג אוויר. לא משנה אם חם בחוץ או קר כי ביקור במוזיאון שוקולד שוויצרי זה תמיד מעניין וטעים.

 

אם אתם מגיעים אל היער השחור בטיסה לציריך תוכלו לבקר במפעל ביום הראשון שלכם אחרי הטיסה או ביום האחרון לפני הטיסה חזרה לארץ.

מפעל שוקולד בשוויץ

כרטיס אל מוזיאון השוקולד לינדט עולה החל מ-15 יורו, ילדים בגילאי 8-15 ישלמו רק 10 יורו. ילדים עד גיל 7 חינם בהזמנת כרטיס מבוגר. כרטיס הכניסה שלכם כולל סיור במפעל, טעימת שוקולד שוייצרי משובח של לינדט ישר מהמפעל ומדריך שמע. יש הנחה לסטודנטים.

 

מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי לחסוך את זמן ההמתנה בתור לקופות וכדי להבטיח את מקומכם במוזיאון השוקולד בציריך כי הכרטיסים לרוב הימים והשעות נחטפים מהר בד”כ. הזמנת כרטיסים למפעל שוקולד לינדט בשוויץ מראש אונליין מומלץ לעשות שבוע מראש.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי. אין צורך להדפיס את הכרטיסים, פשוט מציגים אותם בסלולרי ונכנסים לאחר סריקת הברקוד של הכרטיס מבלי לעמוד בתור של קופת הכרטיסים של המפעל.

 

שעות פתיחה ופעילות: ימים ראשון עד שבת בין השעות 10:00-18:00 שעון מקומי. שעות פתיחת מפעל השוקולד של לינדט בציריך שוויץ יכולות להשתנות בהתאם לעונה ולחגים. יש להתעדכן באתר הכרטיסים בעת ההזמנה.

 

כתובת המפעל: 204 Seestrasse, Zurich

מפעל שוקולד בשוויץ לינדט

תפריט נגישות