מרכז רוקפלר ניו יורק הוא מרכז עסקים בעיר ניו יורק בארצות הברית, הכולל 19 מבני מסחר. המרכז ממוקם בין השדרה החמישית לשדרת האמריקות במרכז מנהטן, ניו יורק. מרכז רוקפלר ניו יורק מונה כיום שני קומפלקסים – האחד נבנה בסגנון ארט דקו בשנות ה-20, והשני כולל ארבעה מבנים מודרניים שנבנו מאוחר יותר בשנות ה-60 וה-70. אחד מדייריו הראשונים של המרכז היה איגוד הרדיו של אמריקה, ולכן נקרא המרכז בראשית דרכו “עיר הרדיו”. במרכז נמצא אולם המוזיקה שנקרא רדיו סיטי.

 

המרכז המפורסם מציע תצפית על התפוח הגדול שנקראת תצפית מרכז רוקפלר (Top of the Rock) שהיא אחת האטרקציות המבוקשות בניו יורק. אתם מוזמנים לעלות לקומה התצפית בקומה ה-70 של בניין הארט דקו ולשתות משהו תוך כדי השקפות פנורמיות על העיר שמעולם לא ישנה, מסנטרל פארק ועד אמפייר סטייט בילדינג האייקוני.

 

מרכז רוקפלר ניו יורק הוא אחד היעדים המפורסמים ביותר בניו יורק. לא זו בלבד שהאטרקציה מתפארת במרפסת תצפית מודרנית ומרווחת, שנועדה להידמות לאונייה של ספינה, אבל היא גם מציעה לכם משהו שהסיפון של האמפייר סטייט בילדינג עצמו אינו מציע: נוף של בניין האמפייר סטייט. לאחרונה בניין דקו ארט הוא ביתם של אולפני NBC, שבו תוכניות טלוויזיה כמו סאטרדיי נייט לייב ועוד הרבה תוכניות מצליחות עם כוכבים גדולים. אז לא רק שאתם יכולים ליהנות מהנוף והכוכבים של העיר, אתם יכולים לראות כמה כוכבים מסוג אחר כולל ג’ימי פאלון, סת’ מאיירס, או את לורן מייקלס האגדי.

תצפית מרכז רוקפלר ניו יורק כרטיסים מחיר

מרכז רוקפלר ניו יורק הוא אתר פופולרי מאוד לכן מומלץ להזמין אליו כרטיסים מראש וזאת כדי להימנע מתורים ארוכים שעלולים להגיע לשעות של המתנה. לאחר הזמנת כרטיסים אונליין תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי שלכם ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם. מחיר כרטיס החל מ-37 יורו, ילדים בגילאי 6-12 החל מ-31 יורו, ילדים עד גיל 5 חינם. הכרטיס כולל גם מדריך למנהטן ושוברי הנחה ע”ס 20$. מחירי הכרטיסים וסוגי הכרטיסים יכולים להשתנות מעת לעת. מומלץ להזמין כרטיסים מראש ולחסוך עמידה בתורים בקופות.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

שעות פתיחה: ראשון עד שבת בין השעות 08:00-00:00. שעות פעילות המקום יכולות להשתנות מעת לעת. יש להתעדכן באתר בעת הזמנת הכרטיסים לאטרקציה או לסיור במקום.

 

כתובת: 30 Rockefeller Plaza, 10112, New York

מרכז רוקפלר ניו יורק

תפריט נגישות