ניו יורק פס אקספלורר או סיטי פס ניו יורק הם כרטיסי אטרקציות בניו יורק ואתרים מרכזיים שנותן לכם להנות מהמון אטרקציות, אתרים, מוזיאונים, סיורים מיוחדים, תחבורה בהנחה גדולה והכל בכרטיס אחד. ניו יורק היא עיר מדהימה עם המון הזדמנויות וכרטיס ניו יורק פס מאפשר לכם להנות מכל הטוב שיש בעיר הזאת עם מחיר מוזל שמעניק לכם כרטיס שמרכז את כל מה שמומלץ לראות בתפוח הגדול.

 

עם הכרטיס אתם יכולים לבחור לבדוק 3, 5 או 7 אטרקציות מדהימות ומובחרות מתוך רשימה של מעל 60. נוחות זו תחסוך לכם זמן ולא מעט כסף. תוכלו לראות את המוזיאונים לאמנות המדהימים של העיר, לקחת נסיעה מהירה בסירת מנוע, לקבל סיור של רוקפלר רדיו סיטי מיוזיק הול, אופניים על גשר ברוקלין ועוד הרבה. תוכלו לספוג למעלה מ-5,000 שנים של אמנות מכל רחבי העולם עם מוזיאון המטרופוליטן לאמנות בעיר, לעבור חוויה ימית ולתפוס כרטיס מעבורת אל האי אליס כדי להתקרב לפסל החירות.

 

האטרקציות העיקריות של הכרטיס כוללות את: אמפייר סטייט בילדינג, מוזיאון גוגנהיים, מצפה הסלע, סיור באצטדיון היאנקיז, סיור במדיסון סקוור גרדן , סדנת המוזיאון של גראונד זירו: 9/11. מוזיאון החברה ההיסטורית של ניו יורק, מוזיאון ברוקלין & הגן הבוטני של ברוקלין הבוטני, סיור במרכז רוקפלר, סיור במרכז לינקולן, סיור אוטובוס תיירים בניו יורק, לונה פארק בקוני איילנד, המוזיאון האמריקאי להיסטוריה של הטבע, מוזיאון מומה לאמנות מודרנית, החלקה על הקרח, מוזיאון הסקס, מוזיאון החלל ועוד מוזיאונים ואטרקציות. סה"כ מדובר במאה אטרקציות ואף יותר.

ניו יורק פס אקספלורר כמו לונדון פס או כל כרטיס עירוני אחר משדרג לכם את חווית הטיול וחושף אתכם להמון אטרקציות במחיר שישאיר לכם יותר כסף בכיס, אותו כבר תוכלו לבזבז על קניות ואוכל אמריקאי. ניו יורק פס תקף לשלושים יום מהרגע שבו אתם מגיעים את האטרקציה הראשונה, כך שלא צריכים להיות לחוצים בזמן. קחו את הזמן שלכם ותיהנו מכל מה שיש לכרטיס להציע לכם בתפוח הגדול. הכרטיס חוסך לכם גם עמידה בתורים, שעלולה להיות ארוכה ברוב האטרקציות. הזמן בניו יורק הוא יקר כשאתם מטיילים וחבל לבזבז אותו בהמתנה בתור לקופות.

 

היכנסו והזמינו את כרטיס גו סיטי!

 

היכנסו והזמינו את כרטיס סיטי פס!

 

כרטיס האטרקציות הניו יורקי הוא כרטיס משתלם ומחירו משתנה בהתאם למספר האטרקציות שאתם בוחרים ומספר הימים. מחיר ניו יורק פס החל מ-103 יורו ליום של אטרקציות, 80 יורו לילד בגילאי 3-12 ליום. לאחר הזמנת ניו יורק פס או סיטי פס תקבלו אותו ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגו בכניסה לאטרקציות באמצעות הסלולרי שלכם. 

 

הכרטיס כולל אטרקציות אבל לא כולל אוכל ומשקאות. שימו לב לרשימת האטרקציות של הכרטיס ותכננו מסלול טיול לפי הרשימה של האטרקציות כדי להפיק את המקסימום מהכרטיס.