סטונהנג’ אנגליה הוא אחד מהאתרים הפרהיסטוריים המפורסמים ביותר בעולם וכל מי שאוהב ארכאולוגיה, היסטוריה ועתיקות חייב לבקר בו. האתר והאזור הקרוב אליו הוכנסו לרשימת אתרי המורשת העולמית של אונסק”ו ב-1986. למקום יש מעמד של אתר ארכאולוגי מוגן לפי החוק הבריטי.

סטונהנג’ אנגליה מורכב מתעלה מעגלית רדודה שעל גדתה הפנימית בנויה סוללת עפר המקיפה מעגל גדול של אבנים עומדות שבמרכזו חמישה טריליתונים בצורת פרסה. מתחם סטונהנג’ אנגליה נבנה במספר שלבים שהתפרסו על פני כ-3,000 שנים בערך ויש שטוענים שמדובר אפילו בתקופה של לא פחות מ-6,500 שנים.

 

הארכאולוגים מעריכים שהאבנים העומדות הוצבו במקום במאה ה-22 לפני הספירה, והסוללה המקיפה אותם ביחד עם התעלה, המרכיבים את החלק הקדום ביותר של המונומנט, הוצבו בערך במאה ה-31 לפני הספירה. לאורך כל ההיסטוריה המתועדת משכו סטונהנג’ אנגליה והמונומנטים שמסביבו את תשומת הלב של חובבי העתיקות והארכאולוגים, אז אין ספק שמדובר בממצא ארכאולוגי חשוב שאסור לפספס.

 

כמו להתקרב לפירמידות, לראות את סטונהנג’ אנגליה במו עיניכם זה משהו שתזכרו תמיד. התקרבו לחזיון הניאוליתי המסתורי הזה במישור סליסבורי, והגבירו את ההיסטוריה והמסתורין בעזרת הדרכת השמע שתוכלו לקבל באנגלית ובשפות נוספות. (אין בעברית)

 

אתר פרהיסטורי זה היווה השראה לאגדות, מיתוסים וסיפורים מופלאים במשך מאות שנים. נוצרים מתוך סלעים מאסיביים, בעלי צורה מובהקת, יש מספיק מסתורין שמקיף את סטונהנג’ כדי לגרום לדמיון לעוף קדימה.

 

מדוע הניחו כאן את האבנים העומדות הללו, כל אחת בגובה של כ-13 רגל, רוחבה של מטר וחצי ומשקלה עד 25 טון? ואיך הם הביאו אותם מהמיקום המקורי שלהם, במרחק של יותר מ-300 ק”מ? לא תקבלו תשובות בביקורכם, אבל אתם תיסחפו באווירה, במסתורין ובמחזה יוצא הדופן.

סטונהנג' אנגליה כרטיסים מחיר

סטונהנג’ אנגליה הוא אתר פופולרי ומומלץ להזמין אליו כרטיסים מראש כדי לא לבזבז זמן על המתנה ארוכה בתור. מחיר כניסה החל מ-24 יורו, ילדים בגילאי 5-17 החל מ-14 יורו. יש הנחה לגמלאים וסטודנטים וניתן לקנות כרטיס משפחה לזוג פלוס 3 ילדים במחיר מוזל של החל מ-58 יורו.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים במחיר מיוחד!

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי לבזבז זמן המתנה בקופות.

 

תהליך הרכישה הוא פשוט, בטוח ומהיר ונערך באתר הכרטיסים “טיקטס” שהוא אתר כרטיסים גדול ומאובטח עם שירות לקוחות אונליין 24/7.

אם אתם נמצאים בלונדון ואתם רוצים לראות משהו היסטורי אחרי שמיציתם אתרים בלונדון כמו הגלגל הענק לונדון איי או מוזיאון השעווה מאדאם טוסו לונדון תוכלו להגיע לכאן בהסעה מיוחדת ולחזות בפלא המיוחד. מחיר הסעה מלונדון, מדריך שמע וכניסה למקום החל מ-67 יורו.

 

היכנסו להזמנת טיול מיוחד מלונדון!

 

שעות פעילות: ימים שישי עד שלישי בין השעות 09:30-17:00, בימים רביעי וחמישי המקום סגור.

כתובת: Amesbury, SP4 7DE, Salisbury

סטונהנג' אנגליה

תפריט נגישות