סקיי ויו דובאי מאפשר לכם לעשות תצפית מגובה של כמעט 220 מ' על העיר המדהימה של דובאי.

 

התצפית היא מהקומה ה-53 של מלון סקיי ויו דובאי כאשר הרצפה שמתחת לרגליכם היא שקופה לגמרי והקירות מהרצפה עד לתקרה עשויים מזכוכית.

 

יש לא מעט מגדלים בדובאי שתוכלו לעשות מהם תצפית כמו בורג' חליפה דובאי המפורסם אבל סקיי ויו דובאי הוא יחסית חדש עם מחיר כניסה זול יחסית לשאר.

 

בגובה של למעלה מ-200 מטרים מעל דובאי, מצפה הכוכבים סקיי ויו דובאי כולל רצפת זכוכית מדהימה באורך 25 מטר כדי לתת לכם נופים יוצאי דופן של בורג' ח'ליפה והעיר שמתחת! לספוג את המראות דרך מעלית פנורמית עם זכוכית משלושה צדדים, ולמה לא לעצור למשקה במסעדת פנורמה שממוקמת בקומה ה-52?

 

תוכלו להתגלש במגלשת הזכוכית החיצונית, שמניעה מבקרים מקומה 53 למטה לקומה 52 בצינור זכוכית שקוף. כרטיס הכניסה שלכם כולל שימוש אחד במגלשה המגניבה הזאת שהיא לגמרי חוויה.

 

אם אתם לא מסתפקים רק בתצפית ומגלשה מזכוכית ומאוד אוהבים אקסטרים אז תשמחו לשמוע שמגדל סקיי ויו דובאי מציע את האטרקציה המרגשת ביותר בדובאי, והראשונה מסוגה באזור. מדובר על מסלול הליכה הגבוהה ביותר בעיר ללא ידיים במעגל מלא על מדף המקיף את ראש התרמיל הראשי של המגדל, כמעט 220 מטר מעל פני הקרקע וכל זאת כשאתם קשורים לרתמות!

 

תוכלו לספוג את הנופים הסוחפים של בורג' ח'ליפה ושאר המגדלים והנופים של דובאי תוך התרסה על כוח המשיכה. ללא חלונות או מחסומי הגנה אחרים בינכם לבין הנופים, זה לוקח את חיפוש הריגוש לקיצוניות בגובה מטורף. לא מומלץ לבעלי לב חלש אלא רק לאמיצים שמחפשים ריגושים יוצאי דופן. משך הפעילות של הליכה מסביב למגדל בגובה היא 20 דקות בערך.

 

אם אתם מחפשים אטרקציות בדובאי למבוגרים שאוהבים אקסטרים אז כדאי להכניס את זה לרשימה שלכם.

 

שימו לב בעת ההזמנה של ההליכה מסביב למגדל שאתם בגובה ובמשקל הרצויים לפעילות זו. המידע מופיע בעת הזמנת הפעילות.

סקיי ויו דובאי כרטיסים מחיר

מחיר כניסה של כרטיס בסיסי לתצפית ושימוש חד פעמי במגלשה מזכוכית החל מ-25 יורו, מחיר כרטיס לחוויית האקסטרים של הליכה מסביב למגדל בגובה של 220 מטר כולל כניסה לתצפית, שימוש במגלשה, ציוד והדרכה מקצועית החל מ-133 יורו.

 

 

מומלץ להזמין כרטיסים לאטרקציות בדובאי מראש כדי שתוכלו להגיע בראש שקט שיש לכם מקום וגם כדי להימנע מתור גדול שעלול להיות בקופות. אל תחכו לרגע האחרון כי אתם עלולים למצוא את עצמכם ללא כרטיסים לאטרקציה שאתם מעוניינים להגיע אליה.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי. אין צורך להדפיס את הכרטיסים, פשוט מציגים אותם בסלולרי ונכנסים לאחר סריקת הברקוד של הכרטיס.

 

 

התצפית פתוחה מהבוקר עד שעות הערב המאוחרות. שימו לב שצריך להגיע 30 דקות לפני המועד שבחרתם בעת הזמנת הכרטיס.

סקיי ויו דובאי

תפריט נגישות