עמי ותמי הולנד זו מסעדה לילדים, אבל לא סתם מסעדה אלא גם גן שעשועים ענק ומהנה מאוד לילדים שהוא לגמרי חובה לכל מי שמגיע אל הולנד עם ילדים ורוצה לתת להם חוויה מיוחדת שלא ישכחו. אפשר לשלב את מסעדת עמי ותמי הולנד עם אטרקציה נוספת לפני שמגיעים למסעדה. אחת האטרקציות הקרובות שהיא חוויה מסוג אחר לילדים היא הדולפינריום בהולנד שלאחריה ניתן ומומלץ להגיע אל המסעדה.

 

 

מבחינת האוכל, עמי ותמי הולנד זו לא מסעדה עם אוכל משובח ולא מגיעים לפה בשביל האוכל אלא רק בשביל כל המסביב. המסעדה מציעה בעיקר פנקייקים וקינוחים אבל רוב הטועמים יעידו שהאוכל פשוט לא טעים. אפילו הגלידה הפשוטה של המסעדה לא טעימה. אנחנו ממליצים להגיע למסעדה שבעים ולא להזמין שם אוכל בכלל אלא רק משקאות. אפשר להזמין שוקו לילדים אם קריר או ברד גדול אם ממש חם ומשקאות קלים נוספים. המחירים של המסעדה יקרים יחסית אבל שווה להגיע כי אתם מקבלים תמורה גדולה לילדים.

 

 

בתוך מסעדת עמי ותמי יש כמה אטרקציות נחמדות כולל בובת מכשפה שצצה מתוך חלון במסעדה תוך כדי מוזיקה דרמתית ועוד כמה דברים נחמדים כמו מגלשה שמובילה לשירותים ומשחקים לילדים. מחוץ למסעדה יש המון אטרקציות וביניהן מגדל עם מגלשות גדולות שגם הורים יכולים להתגלש בהן, מסלול קטן של מכוניות עם פדלים לילדים, טרמפולינה קטנה וטרמפולינה ענקית, נדנדות, מערות שתוכלו למצוא בהן את המכשפה מנסה לבשל את עמי ותמי ועוד. צמוד לגן השעשועים הגדול והמהנה תוכלו לראות פרות משוטטות. זה אמנם לא פארק אפטלינג אבל בהחלט תיהנו כאן.

 

 

עמי ותמי בהולנד זו לגמרי אטרקציית חובה לכל מי שמגיע אל הולנד עם ילדים וזה גם בילוי זול לכל המשפחה כי הכניסה היא חינם וכל מה שצריך זה להזמין רק משקאות. מומלץ להזמין מקום מראש אם אתם מגיעים בקיץ כדי לשריין לעצמכם מקום בפנים המסעדה כי בחוץ יש אמנם הרבה מקום אבל לפעמים עלולים להיות דבורים בחוץ באזור הישיבה וזה עלול להיגמר לא טוב. בחורף אין צורך להזמין מקום, למעט בסופ”ש. עמי ותמי הולנד זה מקום שאפשר לבלות בו לפחות 3 שעות של כיף. הילדים שלכם כנראה לא ירצו לעזוב כל כך מהר את המקום וגם אתם לא תרצו.

 

 

כתובת: Sternweg 2A, 3898 LJ Zeewolde

שעות פתיחה: כל השבוע בין השעות 11:00-21:00

טלפון: +31 320 268 294

עמי ותמי הולנד

תפריט נגישות