פארק אירופה הוא פארק השעשועים הגדול ביותר באירופה ובין הפופולריים ביותר, השני במספר המבקרים אחרי יורודיסני פריז צרפת ועובר את פארק אפטלינג במספר המבקרים. הפארק שנפתח ביולי 1975 מסוגל להכיל עד 50,000 מבקרים ביום וכבר רשם בשנים האחרונות למעלה מ-10 מיליון מבקרים בשנה שקנו כרטיסים לפארק אירופה וזכו להנאה גדולה. פארק אירופה שנקרא גם אירופה פארק נמצא בישוב בשם רוסט בדרום מערב גרמניה והוא מהווה את גולת הכותרת למי שמגיע אל גרמניה עם ילדים ליער השחור ועושה טיול כוכב. לא מעט משפחות שמגיעות ליער השחור מגיעות גם אל פארק אירופה וזה מהווה עבורן את שיאו של הטיול לגרמניה.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים לפארק!

 

פארק אירופה בגרמניה מונה למעלה ממאה מתקנים ואטרקציות וחובבי האקסטרים ישמחו לדעת שיש בפארק לא פחות מ-12 רכבות הרים שונות. כל אזור בפארק קרוי על שם מדינה אירופית אחרת, כמו גרמניה, פורטוגל, צרפת, ספרד, איסלנד, איטליה ועוד, פארק אירופה מכיל 3 עולמות: עולם הילדים, עולם האגדות ועולם ההרפתקאות. כל אזור בפארק מעוצב בהתאם למדינה שלו, וניתן למצוא בו מסעדות שמגישות את האוכל המסורתי והנפוץ שאוכלים באותה מדינה.

 

פארק השעשועים הגדול ביותר של גרמניה ואירופה מזמין אתכם לגלות עולם של ריגושים, שאיבת אדרנלין והרפתקה ידידותית לכל המשפחה. עם 18 אזורים מיוחדים לפי מדינות שונות באירופה, אתם יכולים לראות את היבשת כולה ביום אחד. תוכלו לבלות במסלולים מהנים שונים, לקחת שיט על המלכה האפריקאית, להתנשף על עולם היהלומים ועוד הרבה יותר. פארק אירופה מארח מבקרים במשך למעלה מ-40 שנה, ועכשיו זה התור שלכם להיכנס לפעולה באוקטן גבוהה ולגלות מעל 100 מתקנים לפי נושאים בינלאומיים. תוכלו לקפוץ ממדינה למדינה על פני 95 דונם. אתם יכולים לטייל מבריטניה לגרמניה ולתת קפיצה לתוך רוסיה בדרך חזרה. כל עולם מלא בארכיטקטורה אותנטית ותשומת לב מדהימה לפרטים.

פארק אירופה מתקנים

יש כאמור למעלה ממאה אטרקציות ומתקנים בפארק וזה כולל גם מתקנים לילדים קטנים כולל קרוסלות, סירות נהר, רכבות לקטנטנים, אזור אגדות עם גמדים ופיות ועוד. יש גם אזור מתקני אקסטרים לאוהבי האדרנלין עם 12 רכבות הרים בדרגות אקסטרים שונות ועוד מתקנים שישאירו אתכם המומים ומפוחדים. מומלץ להוריד את האפליקציה של הפארק כדי להתעדכן בתורים למתקנים ולתכנן את המסלול שלכם בפארק בהתאם. בכניסה לפארק יש רכבת גדולה שמסיעה אתכם בין האזורים בפארק. מומלץ לא להשתמש בה ישר בהתחלה אלא לעלות על המתקנים הקרובים לכניסה ולהתקדם משם הלאה. תוכלו להיעזר ברכבת אחרי שמיציתם אזור מסוים וגם כשתאלצו לצאת בשעת הסגירה. 

 

אם אתם מגיעים עם ילדים בפערי גיל גדולים מומלץ להתפצל בין האזורים, שהורה אחד יהיה עם הקטנים בעולם האגדות או הילדים ושני עם המתבגרים באזור ההרפתקאות. בפארק יש מספר מסעדות ומזנונים וגולת הכותרת היא מסעדת הלופים, מסעדת הלולאות הראשונה באירופה שזכתה בפרסי חדשנות. במסעדה הזו אתם מבצעים הזמנה במסכי מגע וההזמנה מגיעה אליכם באמצעות מסלול ספירלי דמוי רכבת הרים עד לשולחן. אטרקציה מגניבה לילדים ולכל המשפחה וגם מסעדה והכל במקום אחד.

פארק אירופה כרטיסים מחיר

פארק אירופה הוא פארק פופולרי מאוד עם למעלה מעשרה מיליון מבקרים וגם בחורך תוכלו למצוא תורים ארוכים בקופות שלו. לכן מומלץ לרכוש כרטיסים מראש ולא לבזבז זמן בקופות כי יש המון מה להספיק בפארק וחבל לבזבז את הזמן על עמידה בתור בקופות במקום לבלות בזמן הזה בפארק. יום אחד בפארק לא יספיק לכם לראות אפילו את רוב הפארק ומומלץ לרכוש כרטיסים ליומיים במחיר מוזל. מחיר כרטיס הוא החל מ-44 יורו, ילדים בגילאי 4-11 החל מ-37 יורו, כרטיסים ליומיים עולים החל מ-75 יורו, לילדים בגילאי 4-11 החל מ-63 יורו, ילדים עד גיל 3 כולל חינם בהצגת ת.ז. מחיר הכניסה משתנה בהתאם לעונה.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים לפארק!

 

 

שעות פתיחה או פעילות של הפארק משתנות בהתאם לעונה. בחורף ראשון עד חמישי 11:00-19:00, בקיץ ובחופשות שעות פתיחה ארוכות יותר וגם תורים ארוכים יותר. מומלץ להגיע מוקדם ככל האפשר ועם כרטיסים שהזמנתם מראש. תופתעו לדעת שגם בחורף יש ימים עמוסים וזאת בגלל קבוצות מאורגנות שמגיעות לפארק עד שעות אחר הצהריים, אז הלחץ בתורים למתקנים יורד עד לשעת סגירת הפארק. אל תהיו שאננים בכל מה שקשור לכרטיסים ותדאגו להגיע לפארק עם כרטיסים שהזמנתם מראש.

חשוב מאוד להזמין כרטיסים מאתר מוכר ומאובטח עם שירות לקוחות שיכול לתת לכם מענה על כל שאלה ובעיה שעלולה לצוץ.  כמו כן כדאי להצטייד באוכל כמו כריכים, פירות ,חטיפים ומים כי אתם הולכים לבלות המון שעות בפארק וחבל לבזבז כל כך הרבה כסף בפארק.