פנטום האופרה לונדון זו חוויה תרבותי שכל מי שמגיע אל בירת אנגליה צריך לחוות. לראות מחזות זמר בלונדון זה עולם אחר ומבחינת מחיר זה גם לא יקר ושווה לגמרי את הכסף. גם כיום, רוח הרפאים של האופרה ממשיכה להקסים ולהיכנס לנפש הקהל בתיאטרון הוד מלכותה בלונדון. הצטרפו אל חובבי המוזיקה והתכוננו ללילה של קסם תיאטרלי חוויתי ובלתי נשכח. פנטום האופרה הוא מחזמר מצליח שהועלה לראשונה ב־1986. הוא הולחן בידי אנדרו לויד ובר. מילות השירים נכתבו בידי צ’ארלס הארט וריצ’רד סטילגו על בסיס הרומן הגותי “פנטום האופרה” מאת גסטון לרו, העוסק באהבתו הנכזבת של גאון מוזיקלי והנדסי מעוות לזמרת אופרה צעירה ויפה באופרה גרנייה בפריז של המאה ה-19. המחזמר זכה לפרסים רבים לאורך השנים שבו הוא מוצג בלונדון ובכלל בעולם.

 

פנטום האופרה לונדון באנגליה זו הזדמנות עבורכם לצפות במחזמר המצליח ביותר בכל הזמנים שרווחיו מוערכים בלמעלה מ-5.6 מיליארד דולר והוא רץ ברציפות למעלה מ-30 שנה כולל בלונדון בתאטרון הוד מלכותה המרשים. עלילת המחזמר היא עיבוד לעלילת ספרו של גסטון לרו “פנטום האופרה” עם מספר שינויים בעלילה, עקב מגבלות ואילוצים שונים כמו במה, ליהוק, זמן מוגבל של ההצגה ועוד.

 

גם אם אתם לא מכירים את המחזמר סביר להניח שתכירו את השירים במחזמר ותוכלו להתחבר למה שקורה על הבמה. תוכלו לפגוש סיפור של משולש אהבה מעוות בתופעה תיאטרונית זו. פנטום האופרה לונדון ארוז עם עיצובים מבריקים להגדיר, משחק מדהים, וכמה שירים כואבי לב שיישארו באוזניכם גם אחרי שתצאו מהתיאטרון. שיר הנושא של המחזמר פנטום האופרה זכה לפופולריות רבה ומספר רב של עיבודים וגרסאות כיסוי, כולל בסגנונות מטאל והוא שיר די ממכר ואהוב שכיף לזמזם.

פנטום האופרה לונדון כרטיסים מחיר

פנטום האופרה לונדון הוא מחזה מצליח מאוד ופופולרי ולכן מומלץ להזמין אליו כרטיסים מראש ולא להמתין בתורים הארוכים בקופות. הזמנת כרטיסים לפנטום האופרה לונדון מראש מבטיחה את מקומכם בתיאטרון ומונעת מצב שתישארו בחוץ ללא כרטיסים. מחיר כרטיס נע בין 28 יורו ל-89 יורו בהתאם למקום שאתם בוחרים. אנחנו ממליצים לא לבחור בכרטיס הזול ביותר כי הוא רחוק מהבמה. מחיר הכרטיסים יכול להשתנות. אם כבר הגעתם לתיאטרון בלונדון תשקיעו קצת יותר ותיהנו מהחוויה כמו שצריך להנות ממנה.

 

ימי ושעות הצגת המחזמר: ימים שני, שלישי, רביעי ושישי ב-19:30, חמישי ושבת 14:30 וגם 19:30. משך זמן ההצגה שעתיים וחצי כולל הפסקה אחת. מומלץ להגיע לפחות 15 דקות לפני שעת ההצגה. הימים והשעות יכולות להשתנות מעת לעת. יש להתעדכן באתר בעת הזמנת הכרטיסים.

פנטום האופרה לונדון

כשמגיעים אל לונדון כדאי לספוג גם תרבות ולא רק ללכת לאטרקציות שכולם מגיעים אליהן כמו לונדון איי ומאדאם טוסו. כדאי בהחלט גם להגיע למחזות זמר, תיאטרון ומוזיאונים נחשבים כמו גם אל ארמון בקינגהאם לונדון המפורסם. 

תפריט נגישות