פסל החירות ניו יורק הוא אחד הסמלים החשובים ביותר של ניו יורק ושל ארצות הברית והוא מושך אליו המון תיירים מכל רחבי העולם במהלך כל השנה. יש שמסתפקים בלראות אותו מרחוק ויש כאלה שרוצים להגיע עד אליו ולבקר במתחם שלו. להשיג כרטיסים לפסל החירות מבפנים זה לגמרי לא פשוט וצריך להזמין חודשים ואפילו חצי שנה מראש ולכן הרוב מסתפקים בהגעה למתחם של הפסל ולא נכנסים פנימה. הפסל המפורסם הוא לגמרי אתר חובה, אפילו יותר מאשר אטרקציות בניו יורק כמו אמפייר סטייט בילדינג ומוזיאונים כמו מוזיאון מומה ניו יורק המפורסם.

היכנסו להזמנת כרטיסים!

 

פסל החירות ניו יורק ארצות הברית מארח במתחם שלו מיליוני מבקרים בשנה ויש עומס במתחם בלא מעט ימים אך לגמרי שווה להגיע את אחד הסמלים הגדולים ביותר של העיר. פסל החירות ניו יורק למעשה ממוקם על אי בשם ליברטי שנמצא במרחק כ-2 ק"מ וחצי ממנהטן, והאופציה היחידה להגיע לשם, היא באמצעות מעבורות מיוחדות היוצאות מפארק באטרי שממוקם בדרום מנהטן. המעבורות עוצרות גם באליס איילנד שבו נמצא מוזיאון ההגירה הפופולרי ולכן חשוב להזמין כרטיסים למעבורת מראש לפני שאתם מגיעים לניו יורק כדי לא להישאר בלי כרטיסים ולפספס את הפסל הניו יורקי וכל החוויה הנהדרת הזאת שמסמלת את ניו יורק. הכניסה לאי ליברטי ולמתחם פסל החירות היא חינם והתשלום הוא עבור הנסיעה במעבורת בלבד.

ברגע שהמעבורת תגיע אל האי ליברטי איילנד, תהיה לכם הזדמנות לטייל ברחבי הפסל כולו ולהקשיב למדריך השמע שיספר לכם על ההיסטוריה של האנדרטה הזאת. לפסל החירות ולאליס איילנד יש מקום חשוב בניו יורק, בספרי ההיסטוריה, ובאידיאלים של ארה"ב הישנה והטובה. שבעת הקוצים של הכתר של ליידי ליברטי מייצגים את שבע היבשות ושבעה ימים, וכך את האוניברסליות של החופש. הכרטיס כולל כניסה למוזיאון המהגרים שהוא מוזיאון מעניין ויכול להתאים גם לילדים מגיל 6 ומעלה. רבים מן המוצגים מיועדים לילדים, כולל מדריך אודיו המיועד לילדים בגילאי 6-10, כך שזה מאוד ידידותי ומהנה לכל המשפחה. המוזיאון מפרט את התהליך הארוך שפליטים ועולים עברו כדי לבוא לארץ ההזדמנויות בתחילת המאה ה-20. גם השייט במעבורת הוא חוויה לילדים בכל הגילאים.

 

תוכלו להביט אל הדמות המרשימה של הפסל הניו יורקי המפורסם, להביט באזיקים השבורים ברגליים שלה, ולראות אם אתם לא מתרגשים מכוחה של המחווה של ממשלת צרפת, שנתנה את הפסל הזה במתנה לארה"ב שנה לאחר ביטול העבדות בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. אחרי הביקור באי ליברטי תהיו לגמרי מסופקים שהגעתם לבקר באחד האתרים העוצמתיים והמרשימים ביותר בארה"ב ואף בעולם.

פסל החירות ניו יורק כרטיסים

פסל החירות ניו יורק הוא פופולרי מאוד ולכן מומלץ להזמין אליו כרטיסים מראש וזאת כדי להימנע מתורים ארוכים שעלולים להגיע לשלוש שעות ולהבטיח את מקומכם בנסיעה במעבורת. לאחר הזמנת כרטיסים אונליין תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי שלכם ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם. מחיר כרטיס משתנה בהתאם לסוג הכרטיס שמזמינים, יש הנחה לילדים ופנסיונרים. שימו לב מה כולל כל כרטיס שאתם מזמינים.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים!

 

שעות פעילות: כל יום בין השעות 08:30-16:40. משך זמן הביקור כולל הנסיעה במעבורת הוא 3-6 שעות. מומלץ להגיע בשעות הבוקר המוקדמות עם כרטיסים שהזמנתם מראש. שעות הפעילות יכולות להשתנות מעת לעת בעיקר בתקופת החגים. 

מבחינת הצגת תו ירוק יש לבדוק מה המדיניות של המדינה בזמן הביקור שלכם.

כתובת: Statue of Liberty, New York, NY 10004, New York

פסל החירות ניו יורק

תפריט נגישות