פרארי לנד ברצלונה הוא פארק שעשועים ואטרקציות ברוח המותג האיטלקי היוקרתי פרארי ונמצא במרחק של שעה נסיעה מברצלונה ספרד. הפארק מתאים למשפחות בעיקר עם ילדים מתבגרים אבל גם קטנים וגולת הכותרת שלו היא רכבת ההרים האנכית הגבוהה והמהירה ביותר באירופה שעפה לגובה של 112 מטר במהירות של עד 180 קמ”ש. פרארי לנד מציגה את ההיסטוריה של חברת פרארי והסוס המפורסם המתרוצץ בבניין חוויית פרארי עם מתקנים מיוחדים, אזור ילדים חדש ואפילו טיול במציאות מדומה ברחבי העולם בפרארי GT. תוכלו גם להנות ממסלולי מרוצים ומתקנים מהירים ומרגשים נוספים. פרארי לנד ברצלונה היא חלק מהמתחם של עולם פורט אוונטורה, הכולל גם את פארק השעשועים פורט אוונטורה שפתוח באביב ובקיץ וסגור בעונת החורף.

 

פרארי לנד ברצלונה הוא חוויה מיוחדת לילדים ולכל המשפחה כי הוא לא פארק שעשועים רגיל וגם הורים יוכלו להתחבר אל כל הכיף שקורה בו. הפארק לא גדול יחסית לפארקים אחרים באירופה כמו אפטלינג לדוגמא או יורודיסני פריז אבל הוא גם עולה הרבה פחות ואפשר להעביר בו בכיף יום שלם של הנאות וריגושים או לשלב אותו יחד עם פארק השעשועים פורט אוונטורה הסמוך לו. אפשר גם להזמין לינה במלונות של הפארק ואז מקבלי כניסה חינם במהלך כל השהות במלון, ז”א אם הזמנת לילה אחד תקבלו 2 כרטיסים לפארק. התורים למתקנים ארוכים בקיץ ובסופי שבוע, כמו בכל פארק שעשועים בתקופות הללו וזה מגיע לחצי שעה המתנה לפחות לכל מתקן ובמתקנים הפופולריים ביותר זה יכול להגיע גם לשעה.

פרארי לנד ברצלונה כרטיסים מחיר

פרארי לנד ברצלונה הוא פופולרי מאוד, במיוחד בקיץ והתורים אליו ארוכים מאוד. לכן מומלץ להזמין כרטיסים מראש ולא לעמוד המון זמן בקופות ביחד עם הילדים. לאחר הזמנת הכרטיסים לפרארי לנד אונליין תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה לפארק באמצעות הסלולרי שלכם מבלי צורך להדפיס. מחיר כרטיס משתנה בהתאם לעונה ולמה שבוחרים. הכרטיס כולל כניסה מהירה לפארק וכולל כניסה למופעים של הפארק. ניתן להזמין כרטיס כולל הסעה מברצלונה עד לפארק ובחזרה.

 

היכנסו לרכישת כרטיסים מראש!

 

היכנסו לרכישת כרטיס משולב כולל הסעה מברצלונה!

 

כתובת: Avinguda del Batlle Pere Molas, km 2, 43840 Vila-seca, Tarragona

תפריט נגישות