פריז עם ילדים קטנים או מתבגרים זו חוויה גדולה שצריך לתכנן מראש כדי להפיק ממנה כמה שיותר הנאה ותעסוקה לילדים כולל אטרקציות בפריז לילדים שיכולים להעסיק אותם ולגרום להם הנאה גדולה, כי ברגע שהם משועממים, הטיול לפריז הופך להיות הרבה פחות נעים. צרפת היא יעד מצוין לילדים כי יש בה אטרקציות שמתאימות לילדים כמו פארקי שעשועים. אמנם הולנד עם ילדים יותר אטרקטיבית מאשר פריז אבל יש בפריז את פארק השעשועים הפופולרי באירופה שנקרא יורודיסני פריז ובעיקר בשבילו שווה להגיע לעיר האורות. זו הסיבה העיקרית להגיע עם ילדים לפריז ולכן לא מעט משפחות בוחרות לעשות טיול בר מצווה או בת מצווה בפריז עם יורודיסני וזו בהחלט חוויה לכל החיים לילדים.

 

לפני שמגיעים אל פריז צריך להזמין טיסות לפריז בשעות נוחות כדי לא לטלטל את הילדים ולהזמין לאחר מכן מלונות בפריז עם ארוחת בוקר כדי שלא תצטרכו לחפש להם מה לאכול כל בוקר ותוכלו לצאת אל היעד או היעדים שלכם על בטן מלאה אחרי ארוחת בוקר טובה עם מאפים טובים כמו שהצרפתים יודעים לאפות. דבר חשוב נוסף הוא להכין מסלול לכל יום ולהיות גמישים לשינויי מזג אוויר. אם אתם מתכננים להגיע אל פריז בחורף תכינו מסלולים לימים גשומים ומסלולים לימים לא גשומים כדי שתהיה לכם תוכנית לכל מזג אוויר בפריז. אספנו לכם מספר אטרקציות בפריז לילדים שתוכלו להוסיף למסלול שלכם.

פריז עם ילדים אטרקציות

יורודיסני פריז – אטרקציית חובה לכל מי שמגיע אל פריז עם ילדים בכל גיל. יורודיסני פריז הוא פארק השעשועים המוביל באירופה ומגיעים אליו 12 מיליון מבקרים בשנה ואף יותר. הפארק מחולק לשני פארקים כאשר המרכזי הוא דיסנילנד שהוא פארק השעשועים הגדול באירופה והחלק השני והקטן יותר הוא פארק אולפני וולט דיסני שמבוסס על אולפני וולט דיסני MGM. כאשר אתם מגיעים אל יורודיסני כרטיסים מראש מאפשרים לכם לעקוף תורים ארוכים בקופות וגם להנות מלמעלה מ-50 אטרקציות בפארק המבוקש באירופה. עוד סיבה לרכוש כרטיסים מראש ולא בקופה היא שהכרטיסים באינטרנט יותר זולים מאשר בקופה ויש מבצעי הנחות נוספים בחורף. מחיר החל מ-89 יורו. יש לפעמים הנחה לילדים.

 

היכנסו לרכישת כרטיסים מראש!

 

פארק אסטריקס – פארק שעשועים ליד פריז שמבוסס על סדרת ספרי הקומיקס “אסטריקס” והוא פארק השעשועים הפופולרי ביותר בצרפת אחרי יורודיסני פריז. פארק אסטריקס מארח קרוב לשני מיליון מבקרים בשנה, הוא פתוח בחודשים אפריל עד נובמבר וסגור בחורף. יש בפארק מלא חוויות לילדים ולמתבגרים והוא מחולק לאזורים שמתאימים לגילאים שונים לפי נושאים. יש בפארק בסה”כ 36 אטרקציות כולל 6 רכבות הרים וגם מתקנים שמתאימים לילדים קטנים. מחיר כרטיסים החל מ-51 יורו ויש הנחה לילדים.

 

היכנסו לרכישת כרטיסים מראש!

 

גן החיות בפריז – אטרקציה שמתאימה לכל הגילאים ובמיוחד לילדים קטנים שבדרך כלל מתחברים לחיות יותר ממבוגרים. תוכלו לפגוש כאן המון חיות כולל ג’ירפות, קרנפים, קופים, למורים, יגוארים, נחשים, לטאות יצורי ים ואריות צעירים שמחולקים לאזורים לפי אקלים וזאת כדי שהחיות ירגישו כמה שיותר קרוב לסביבה הטבעית שלהם. הגן מחולק לאזור ספארי שבו החיות יכולות להסתובב חופשי בשטח ענק של 14.5 דונם ושטח גן חיות גדול עם שש נקודות עצירה שניתן לנוח בהן. מחיר כרטיס החל מ-20 יורו, ילדים בגילאי 3-12 החל מ-15 יורו.

 

היכנסו לרכישת כרטיסים מראש!

 

אוטובוס תיירים בפריז – אוטובוס דו קומתי שמאפשר לכם לראות ולהגיע אל אטרקציות בפריז ואתרים מרכזיים עם סיור אוטובוס שמלווה בהדרכה קולית על כל אתר ובכלל על פריז. סיור אוטובוס תיירים בפריז מאפשר לכם לעלות ולרדת באופן חופשי מהאוטובוס וכך להספיק כמה שיותר אטרקציות ואתרים כשאתם עם הילדים .אוטובוס תיירים בפריז זו חוויה לילדים וזה נותן להם מנוחה מהליכה, שעבורם היא מעייפת. מחיר נסיעה לילדים בגילאי 4-15 הוא החל מ-21 יורו ליום הראשון, ימים שני ושלישי חינם. למבוגר החל מ-39 יורו ליום. יש הנחה לימים השני והשלישי.

 

היכנסו לרכישת כרטיסים מראש!

 

פריז  זו חוויה מיוחדת של פעם בחיים וכדאי לנצל אותה עד תום ולהיערך מראש עם מסלול טיול מובנה ורכישת כרטיסים לאטרקציות בפריז מראש כדי לא לבזבז זמן מיותר בתורים.

תפריט נגישות