קאזה ויסנס הוא בית המגורים הראשון שתוכנן ע”י גאודי בברצלונה ומורשתו יכולה להיות מורגשת בכל עבודות האדריכלות של האדריכל הראשי. המבנה תוכנן כבית קיץ עבור התעשיין מנואל ויסנס אי מונטנר. בשנת 2005 הוא הוכרז, יחד עם מספר מבנים נוספים שהקים גאודי, כאתר מורשת עולמית וזו סיבה מספיק טובה להגיע אליו כשאתם בברצלונה ספרד. המוזיאון המרתק הזה הוא מחווה חיה לאחד המוחות היצירתיים הגדולים ביותר שהעולם ידע אי פעם. כאשר סוכן מניות קטלוני גייס את כישוריו של אדריכל צעיר לעיצוב בית החג שלו, הוא לא היה יכול לדעת את קנה המידה של הגאונות שהוא עומד לשחרר. בהשראת הדפוסים שנמצאו בעולם הטבע, הארמון הזעיר המצויר בפסטל והמסובך להפליא הוא מדהים היום כפי שהיה בשנת 1883.

 

קאזה ויסנס גורם לכם לצעוד בתוך מוחו של גאודי ולגלות מחווה טכניקולור לדמיונו האינסופי. הבניין המשופץ עוצב מחדש כמוזיאון אדריכלי ומרחב תרבותי, עם שתי קומות של עיצוב קפדני, ומרפסת גג מדהימה המציעה נופים מדהימים של האזור שמסביב. אל תחמיצו את הגינה הים תיכונית, המוקדשת לריטה הקדושה, ואת הקמרונות הקטלאניים, המקיפים כעת את חנות הספרים לה קפל, המקום המושלם להרים מזכרת מהביקור שלכם במבנה היצירתי והמרתק. תוכלו לעיין באוצרות ביתיים בספריית המרתף. קאזה ויסנס בנויה מאבן ומלבנים אדומות שחלקם חשוף. חלקים נוספים של הקירות מצופים באריחי קרמיקה ויוצרים פסיפס צבעוני מרהיב בדוגמאות לוח שחמט בגווני טורקיז ולבן, ופרחים צהובים האופייניים לאזור. גאודי עשה שימוש בקווים פשוטים, חלקם ישרים וחלקם מעוגלים בהתאם לסגנון המזרחי שהאדריכל הושפע ממנו באותה תקופה. אם אהבתם את קאזה מילה של גאוזי כנראה שתאהבו גם את שאר היצירות שלו.

קאזה ויסנס מחיר כרטיסים

מחיר כרטיסים אל קאזה ויסנס החל מ-16 יורו, ילדים בגילאי 8-17, סטודנטים ופנסיונרים החל מ-14.5 יורו. ילדים עד גיל 7 חינם. מומלץ להזמין כרטיסים מראש ולהימנע מתורים ארוכים בקופות. לאחר הזמנת כרטיסים באתר תקבלו את הכרטיסים ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה למבנה באמצעות הסלולרי.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

שעות פתיחה או פעילות: ימים שלישי עד ראשון 10:00-19:00, שני 10:00-15:00. מומלץ להגיע מוקדם ועם כרטיסים שהזמנתם מראש.

כתובת: 20, Carrer de les Carolines, 08012, Barcelona

קאזה ויסנס

תפריט נגישות