רנטלקארס זה אתר בינלאומי שמציע השוואת מחירים של השכרת רכב בחו"ל. זה למעשה חוסך לכם המון זמן כי אתם לא צריכים להיכנס להרבה אתרי השכרת רכב ולבדוק מחירים בכל אתר אלא להיכנס רק לאתר אחד שמרכז המון הצעות של השכרת רכב ולראות את הכל במסך אחד מול העיניים שלכם.

 

רנטלקארס מראה לכם גם הצעות מחיר של חברות שאתם בכלל לא מכירים וכך יש לכם אופציות שבכלל לא חשבתם עליהם. זה גם חוסך לכם כסף כי יכול להיות שהצעת המחיר הזולה ביותר תהיה דווקא של חברת השכרות רכב פחות מוכרת שלא חשבת עליה ולא הייתם בודקים בכלל אם היא לא הייתה מופיעה באתר של רנטלקארס השכרת רכב.

 

רנטלקארס נחשב לאתר אמין ומוביל ומבחינת חוות דעת אפשר לומר שהמון אנשים שהזמינו השכרת רכב דרך האתר היום מרוצים מחיסכון בזמן וכסף.

כל מי שאי פעם ניסה לעשות השוואת מחירים באמצעות אתרים של חברות השכרה יודע שלא מעט אתרים נותנים מידע חלקי בלבד, בלי מחירים מעודכנים ומאלצים אותנו בסופו של דבר להתקשר לחברת ההשכרה, להמתין לפעמים המון זמן עד שיענו לנו ורק אז לקבל הצעת מחיר בטלפון.

 

רנטלקארס חוסך את כל התהליך המייגע הזה של מרדף אחרי חברות השכרת רכב כדי לקבל מחירים ונותן לנו מגוון של הצעות מחיר בכל שעה.

אם חיפשתם השכרת רכב בדובאי אתם לא צריכים לעבור בין המון אתרי השכרת רכב ולבזבז שעות של המתנה בטלפונים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להיכנס לאתר רנטלקארס השכרת רכב ולקבל המון הצעות מחיר בקליק.

 

כאשר אתם משווים מחירי השכרת רכב באתר רנטלקארס חשוב שתבדקו טוב את פרטי הרכב, מאיפה אוספים אותו לאיפה מחזירים ובאילו תנאים הוא מושכר לכם.

 

מבחינת ביטוח הרכב צריך לבדוק מה ההשתתפות העצמית שלכם, האם יש אפשרות לעשות ביטוח ביטול השתתפות עצמית וכמה הוא עולה. יש חברות שכוללות כבר במחיר ביטול השתתפות עצמית וזה יכול לחסוך לכם כסף.

 

רנטלקארס משווה מחירים בין 900 חברות השכרת רכב ביותר מ-60 מדינות בעולם לנהגים מגיל 21 ומעלה שזה הגיל שרוב חברות ההשכרה מאפשרות לשכור אצלן רכב. יתכן שעד גיל 25 תידרשו לשלם תוספת של נהג צעיר, בדיוק כמו שמשלמים על ביטוח רכב צעיר.

 

אחרי שכבר השכרת רכב חשוב מאוד שבעת קבלת הרכב תצלמו אותו מכל הכיוונים, אפילו בוידאו כדי שלא יאשימו אתכם אח"כ בכל מיני שריטות ומכות קטנות שכבר היו על הרכב.

 

יש בחברות ההשכרה מדיניות של מיכל דלק מלא, כלומר אתם מקבלים רכב עם מיכל דלק מלא ואתם צריכים גם להחזיר אותו מלא, אחרת תשלמו קנס. בד"כ תוכלו למצוא ליד שדה התעופה תחנת דלק, כך שזו לא בעיה למלא דלק סמוך להחזרת הרכב לחברת ההשכרה.

תפריט נגישות