שייט בבודפשט בדנובה הוא חוויה מיוחדת שמאפשרת לכם להכיר את בודפשט מנהר הדנובה ואפשר לשלב אותה עם מוזיקה, ארוחת ערב, יין ועוד. עם רדת הלילה מעל בודפשט, צעדו על סיפון סירת תיור בשייט בערב האטמוספרי, לגמו ממשקה וראו את אורות העיר מציגים מעבר לדנובה.

שייט בבודפשט בדנובה בן שעה הוא הדרך המושלמת לקלוט את מראות העיר אחרי ארוחת הערב, ולראות את הארכיטקטורה המרהיבה המוארת בזוהר הרך של פנסי הרחוב. צפו מתחת לגשרים המקושטים וראו את הנהר נוצץ כשאתם חולפים על פני ציוני הדרך האייקוניים של הבירה ההונגרית, ותראו מדוע הם מכנים את בודפשט פנינת הדנובה.

 

שייט בבודפשט בדנובה בלילה הוא קליידוסקופ של נצנוצים צבעוניים המאירים קו רקיע מדהים. אין דרך טובה יותר לשתות את הכל במקום מהמים, לשתות ביד, אם אתם חוגגים על הדנובה. קבלו משקה, גישה לבר מלא ונעימות עליונות להוסיף למצב הרוח. מי יודע את מי תפגשו או מה יקרה ברגע שהמסיבה תיכנס למלוא התנופה. ניתן לעשות את השייט בחורף כי הספינה מקורה, כך שלא ירד עליכם גשם ותוכלו לשבת בנוחות ולראות את הגשם מבעד לזכוכית של הספינה.

 

עם שייט בבודפשט בדנובה תוכלו לראות בדיוק מדוע בודפשט היא יותר מאשר רק דוגמא מצוינת להתפתחות עירונית במרכז אירופה: זהו גם מקום טוב לחגוג בו. יש לא מעט ערים ששייט שם הוא חוויה מיוחדת כמו שייט על הסיין בפריז או שייט תעלות באמסטרדם וזה לגמרי משהו שאסור לכם לפספס.

שייט בבודפשט בדנובה תוכלו לשלב עם אוטובוס תיירים בבודפשט במחיר מוזל וכך לקבל חוויה כפולה, גם בנהר הדנובה וגם בכבישי בודפשט ואתריה המרכזיים.

שייט בבודפשט עם ארוחת ערב

בודפשט בלילה היא צד חדש ומבריק ל"פנינה על הדנובה". ותוכלו לראות את הכל מנצנץ מהסיפון העליון של הספינה, בזמן שאתם נהנים ממזנון טעים לאור נרות שהכין שף הונגרי מוביל. לוגמים יין משובח, אוכלים אוכל נהדר ותיהנו מנוף עירוני פנורמי המשתנה ללא הרף, והכל לצלילי מוזיקה חיה של חברי התזמורת העממית של ראג'קו.

 

שייט בבודפשט בערב מאפשר לכם לראות מראות ברמה העולמית כמו גשר השלשלאות, מרחצאות גלרט והמצודה, כשאתה מצלמים תמונות ולוגמים משקה. במשך שעתיים תיהנו מהעיר מנקודת התצפית הטובה ביותר: נהר הדנובה היפהפה שעובר בין ומחבר בין שני צדיו – בודה ופשט.  תוכלו ליהנות ממזנון כולל מנות מסורתיות ומודרניות, עם שפע אפשרויות לחובבי הבשר והצמחונים. מרקים, סלטים, פסטות, מנות עיקריות כולל גולאש, קינוחים, פירות – תמצאו שפע של בישולים טעימים ומזינים.

 

עם מוזיקאים מפורסמים בעולם שישעשעו את אוזנכם, אוכל ומשקאות מעולים כדי לשמור על האנרגיה שלכם, והנופים הטובים ביותר של העיר העוברים ליד חלונותיכם, זהו ערב בודפשט שלא ניתן לנצח. תוכלו ליהנות גם מצוות ידידותי ואדיב שתפגשו בשייט.

שייט בבודפשט מחיר

שייט בבודפשט מגיע בכל מיני אופציות ותוכלו לבחור מה הכי מתאים לכם. מומלץ להזמין שייט מראש כדי לחסוך זמן וכסף. מחיר של שייט כולל משקה החל מ-12 יורו, שייט בדנובה כולל ארוחת ערב החל מ-54 יורו אבל האופציה הזו לא תמיד זמינה, שייט כולל יומיים אוטובוס תיירים בבודפשט החל מ-28 יורו, שייט כולל הופעה חיה ומשקאות החל מ-33 יורו. המחירים יכולים להשתנות מעת לעת.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים לשייט כולל משקה במחיר מיוחד!

 

היכנסו להזמנת כרטיסים לשייט כולל ארוחת ערב והופעה במחיר מיוחד!

 

היכנסו להזמנת כרטיסים לשייט כולל הופעה חיה במחיר מיוחד!

 

לאחר הזמנת כרטיסים אונליין תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי שלכם ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם ובלי לבזבז זמן מיותר על תורים בקופות.

שייט בבודפשט