שייט על התמזה בלונדון מאפשר לכם לשוט בספינה שהיא ממש כמו אוטובוס תיירים בלונדון אבל לא כזה שנוסע על הכביש אלא שט במים. רכישת כרטיס מאפשרת לכם שיוט במעלה ובמורד של נהר התמזה המפורסם של לונדון אשר פועל לאורך של העיר. הסירות עוזבות כל 30 דקות, כל יום בשבוע, מארבעה רציפים שונים: וסטמינסטר, לונדון איימגדל השארד לונדון וגריניץ'. אז במקום נסיעה חד פעמית, אתם יכולים להתייחס לשייט כשיטת התחבורה העיקרית שלכם ולעלות ולרדת מכל ארבעת התחנות שעוצרות במבחר מכובד של אטרקציות בלונדון ויעזרו לכם להגיע לשם וגם להנות מהדרך היפה שתעשו בנהר עם נופים מרהיבים, במיוחד בשעות בערב המאוחרות. ניווט באתרים של לונדון דרך רכבות ואוטובוסים יכול להיות מעט מסובך ומעייף. שייט על התמזה, לעומת זאת, זו דרך קלה ומהנה יותר. 24 שעות של גישה לשייט במעלה ובמורד התמזה שייקחו אתכם לאתרים מרכזיים בלונדון.

 

 

בכל דרך שאתה מארגן את זה, תראה הרבה אטרקציות בדרך עם שייט על התמזה בלונדון. ביג בן? תוכל לראות. לונדון איי? כן. גשר המגדל? בהחלט! הגלובוס של שייקספיר? גם זה. למעשה, רבים מן המראות הטובים ביותר בלונדון נראים מן התחבורה הצפה שלה. זה כרטיס של 24 שעות שנותן לך את ההזדמנות לארגן את הנסיעה שלך כפי שאתה רואה לנכון כדי להגיע ישר אל האתרים המועדפים שלך, או לרכוב על כל שלוש שעות המסלול של השייט לגריניץ 'ובחזרה. שייט על התמזה זה משהו שיכול לביות גם חוויה לילדים ואם חיפשתם אטרקציות לילדים בלונדון אז השייט הוא גם אטרקציה וגם דרך מהנה להגיע לאטרקציות כמו לונדון איי או האקווריום של לונדון, גשר טאואר, בתי הפרלמנט ועוד.

שייט על התמזה בלונדון כרטיסים מחיר

שייט על התמזה בלונדון מומלץ להזמין מראש אונליין במחיר מיוחד. מחיר ל-24 שעות החל מ-20 יורו, לילדים בגילאי 5-16 המחיר הוא החל מ-13 יורו. 24 השעות יתחילו להיספר מהרגע שעליתם לראשונה לשייט. לאחר רכישת הכרטיס אונליין תקבלו אותו ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגו באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסו.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים לשייט! 

 

ניתן להזמין כרטיסים לשייט בתמזה כולל ארוחת צהריים או ערב ויש גם כרטיסים משולבים. שייט עם ארוחות מתקיים בעונת האביב והקיץ.

שייט על התמזה

המלצות של אנשים שהזמינו כרטיסים לשייט אונליין:

  1.  זו חוויה טובה מאוד. המדריך היה איש טוב מאוד ומעודכן מאוד גם בחדשות האחרונות. הוא היה אדם מצחיק מאוד שעשה בדיחות טובות. נהנתי מאוד.
  2. פרשנות בקיאה מאת גוי קוקני. אווירה רגועה מאוד ותמורה נהדרת לכסף. בהחלט אלך שוב.
  3. דרך נינוחה מעולה ומקסימה לראות את לונדון. הרבה יותר טוב מהשיוט הדומה של שייט על הסיין בפריז. הדרכה נהדרת.
  4. החלק הטוב ביותר בביקור בלונדון, דרך נהדרת לעשות סיורים. מאוד אהבתי גם את הפרשנות המצחיקה.
  5. השייט היה מהנה. כדאי להזמין כרטיסים מראש ולא להמתין בתור לקופות.

תפריט נגישות