שייט תעלות באמסטרדם זו חוויה מיוחדת למשפחות וזוגות ובעצם לכל מי שמגיע אל אמסטרדם הולנד והיא כוללת הדרכה בעברית ושפות נוספות. אמסטרדם, בירת הולנד היא עיר עם המון תעלות מים וחלק מתחבורה שלה נעה בתעלות הללו. הדרך הטובה ביותר ליהנות מאמסטרדם המהפנטת היא דרך התכונה הייחודית ביותר שלה שהיא התעלות. עולים על סיפון ספינת תענוגות שקופה ומבלים לפחות שעה על המים בין ההיסטוריה, אדריכלות, גשרים ונוף מרתק ויפה. יש לא מעט אטרקציות באמסטרדם והשייט הוא אטרקציה מיוחדת שמקיפה את העיר ומראה הרבה צדדים יפים שלה.

 

שייט תעלות באמסטרדם ניתן לעשות כמעט בכל מזג אוויר כולל בגשם כי הספינה מקורה והיא מתאימה לכל גיל. זו יכולה להיות חוויה לילדים, שתמיד אוהבים לשוט במים. השייט לוקח אתכם לתחנות שונות בהיסטוריה של אמסטרדם כולל הנמל הישן של העיר בנהר האמסטל, שעל שמו קרויה העיר. השייט לוקח אתכם אל תחנות נוספות באמסטרדם הולנד כולל לשלוש תעלות גדולות ומרשימות וגם אל בית אנה פרנק. תוכלו לראות בצדי התעלות בתים שהם ממש על המים ואם תבחרו לעשות שייט תעלות באמסטרדם בלילה תוכלו לבנות מהתאורה המהממת של אמסטרדם בלילה.

 

יש כל מיני סוגים של שייט תעלות באמסטרדם שתוכלו לעשות: תוכלו לעשות את השייט הרגיל או לבחור בשייט תעלות כולל ארוחת ערב, שייט כולל ארוחת פיצות, שייט עם ארוחת המבורגרים או שייט עם ארוחה קלה ומשקאות כולל בירות ויין חופשי ממש כמו שייט על הסיין בפריז. השייט הוא אחד מאטרקציות החובה של אמסטרדם ומומלץ לעשות אותו כדי לחוות את העיר ולהכיר אותה יותר. אפשר לקרוא לזה גם סיור תעלות באמסטרדם כי הוא לגמרי סיור מודרך עם מדריך אודיו ב-19 שפות כולל עם הדרכה בעברית עם הסברים על כל הנקודות המרכזיות שהספינה מגיעה אליהן ובכלל על אמסטרדם. סוגי השייט יכולים להשתנות מעת לעת.

שייט תעלות באמסטרדם מחיר כמה עולה

מחיר שייט תעלות באמסטרדם משתנה בהתאם לסוג השייט ומה הוא כולל. המחיר של שייט בסיסי בעונה הוא החל מ-19 יורו ולא בעונה הוא החל מ-14 יורו, ילדים בגילאי 4-12 החל מ-10 יורו, מחיר לשייט של שעתיים ורבע כולל ארוחת ערב בשירת, דגים או טבעונית עם משקאות חופשי החל מ-79 יורו, ילדים בגילאי 4-13 החל מ-50 יורו, מחיר לשייט של שעה וחצי כולל ארוחת המבורגר או פיצה ומשקאות החל מ-39 יורו, ילדים החל מ-25 יורו, עד גיל 3 חינם. מומלץ להזמין כרטיסים לשייט מראש. לאחר הזמנת הכרטיסים לשייט תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה לשייט באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם. חלק מסוגי השייט נערכים רק בקיץ.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים לשייט רגיל!

 

כתובת: Prins Hendrikkade 25, 1012 TM, Amsterdam . יש להגיע לפחות חצי שעה לפני שעת השייט שקבעתם. שעות השייט משתנות בהתאם לסוג השייט שבחרתם.

תפריט נגישות