שרק לונדון או הרפתקאות שרק בלונדון זו אטרקציה לילדים שנולדה בעקבות הדמות של שרק מסדרת הסרטים המצליחה לילדים ולכל המשפחה. מדובר באטרקציה מהנה בת ארבעה ממדים לילדים ואפילו למבוגרים שאוהבים את סדרת הסרטים בנושא שרק והיא כוללת את הדמויות האהובות פיונה הנסיכה, דונקי החמור וגם מסרטים מפורסמים נוספים כמו קונג פו פנדה, מדגסקר ועוד. שרק לונדון זוהי הרפתקה אינטראקטיבית באורך של 70 דקות, הכוללת 12 הופעות חיות מלאות דמויות שאוהדי שרק יכירו מיד וישמחו לפגוש מקרוב. קפיצה אל עולם האגדות בפעולה ללא צורך לעזוב את לונדון. המסע שלכם מתחיל כאשר אתם עולים על אוטובוס קסום 4D לממלכת שרק הרחוקה וממריאים אל עולם קסום ומצויר.

 

הרפתקאות שרק לונדון יפגישו אתכם עם דמויות מוכרות כולל סינדרלה, החתול במגפיים, פינוקיו וכמובן שרק עצמו על פני 12 מופעים אינטראקטיביים מצחיקים. אחרי שתעזרו למצוא את שרק, תמשיכו לברק כדי לאמן דרקון, ללמוד קצת קונג פו מפנדה מוכרת מאוד, ולראות מה עושים תושבי מדגסקר מהסרט המפורסם. כל שאת בחוויה מדהימה לילדים ולכל המשפחה שלא תישכחו לעולם. תוכלו להצטלם גם עם הדמות של שרק למזכרת. האטרקציה מיועדת בעיקר למי שראה לפחות סרט אחד מתוך סדרת הסרטים המופלאה של היצור הירוק החביב.

 

האטרקציה נמצאת ליד אטרקציות בלונדון כמו לונדון אייהצינוק של לונדון וקרובה ללא מעט אתרים מרכזיים מעניינים, כך שתוכלו לשלב את האטרקציה יחד עם אטרקציות נוספות כי זה לא תופס לכם המון זמן בילוי והביקור במקום הוא יחסית קצר, בערך שעה עד שעה וחצי.

שימו לב שהאטרקציה מיועדת במיוחד לילדים קטנים ואילו ילדים מתבגרים פחות יתחברו אליה למרות שחלקם גם לא ישתעממו לגמרי, במיוחד אם ראו את אחד מהסרטים של הדמות הירוקה.

שרק לונדון כרטיסים מחיר

מחיר כרטיסים אל שרק לונדון או הרפתקאות שרק בלונדון הוא החל מ-29 יורו, ילד בגיל 3-15 החל מ-23 יורו, עד גיל שנתיים חינם. מחיר כרטיס יכול מעת לעת בהתאם לעונה. מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי לא להיתקע בלי כרטיסים וגם כדי להימנע מלהמתין בתור ארוך בקופות עם ילדים קטנים, במיוחד בזמנים שצריך לשמור מרחק.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תוכלו לעקוף את התור לקופות ולהציג את הכרטיסים באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם.

 

שעות פתיחה של המקום: 10:00-18:00. בחלק מהימים המקום נסגר מוקדם יותר. יש להתעדכן באתר בעת הזמנת הכרטיסים.

שרק לונדון

תפריט נגישות