תצפית אי הדקלים בדובאי היא תצפית נוספת שמאפשרת לכם ליהנות ממבט פנורמה בקומה ה-52 ע”פ העיר דובאי והנופים שלה. היא ממוקמת בעיר המלאכותי הפאלם ג’ומיירה, עיר הדקלים של דובאי ששוב לבקר בה גם אם אתם לא עולים לתצפית של האי וליהנות גם מאטרקציות נוספות כמו עין דובאי שנקרא גם גלגל ענק דובאי וגם פארקי שעשועים ומופע מזרקות מרקדות.

 

התצפית נמצאת במגדל פאלם כאשר ב-18 הקופות הראשונות שלו יש מלון עם 290 חדרים בשם סנט רג’יס דובאי ובקומות 19-47 יש 432 דירות יוקרה עם גישה ישירה לקניון. המגדל מרשים מאוד וברמה טכנולוגית גבוהה עם עיצוב אדריכלי מדהים.

 

דובאי היא לגמרי עיר של גורדי שחקים ותצפיות מגובה רב ויש בה גם את בורג’ חליפה דובאי ומגדלים נוספים ולכם יש רק לבחור מאיזה מגדל אתם רוצים לתצפת על העיר ואם אפשר אז למה להסתפק רק בתצפית ממגדל אחד?

 

תצפית אי הדקלים ממוקמת במגדל פאלם ושם בגובה של 240 מ’ במרפסת גדולה ולובי מפואר תוכלו לצפות בנוף פנורמי מרהיב כולל המפרץ הערבי. אל התצפית תגיעו במעלית מהירה במיוחד בתוך 45 שניות בלבד.

 

אם חשקה נפשכם בקפה תוכלו לעשות זאת בקפה סטארבקס שממוקם בקומה של התצפית ואם אתם רוצים לאכול תוכלו למצוא מסעדה ברמה גבוהה בקומה ה-51.

 

בקומה ה-50 תוכלו ליהנות מטרקלין מפואר עם בר ונופים מרהיבים של דובאי. בהחלט חוויה שלא כדאי לפספס כשמגיעים לדובאי.

 

לאחר התצפית תוכלו לצפות בתערוכות במקום או ללכת לקניות בקניון הסמוך לבניין באמצעות גישה ישירה אליו מגורד השחקים.

 

בנוסף תוכלו גם ליהנות ממתחם של עולם המים עם אקווריומים גדולים עם יצורי ים בבריכה שלא נגמרת בקומה ה-50 של המגדל.

 

ניתן לראות כאן את נקודות הציון האייקוניות ופנינות החן הנסתרות של העיר היפה הזו מנקודת התצפית האולטימטיבית ולראות את עיר העתיד במלוא תפארתה הנוצצת.

תצפית אי הדקלים כרטיסים מחיר

מחיר כרטיס לתצפית החל מ-25 יורו, ילדים בגילאי 4-13 החל מ-18 יורו, מתחת לגיל 4 חינם. ישמו לה שהכרטיס הפשוט והבסיסי נותן לכם לעקוף את התור בקופות אבל לא את התור בכניסה. יש מספר סוגים של כרטיסים כולל עקיפת התור בכניסה, גישה לקומה גבוהה יותר בתצפית, משקאות וכולי. מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי לחסוך זמן של עמידה בתורים לקופות.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי. אין צורך להדפיס את הכרטיסים, אלו כרטיסים דיגיטליים. פשוט מציגים אותם בסלולרי ונכנסים לאחר סריקת הברקוד של הכרטיס.

 

שעות פעילות של התצפית: ימים שני עד חמישי בין השעות 09:00-21:00, שישי עד ראשון בין השעות 9:00-00:00. שעות וימי הפעילות יכולים להשתנות מעת לעת, במיוחד בחגים מקומיים.

 

בעת הזמנת כרטיסים יש לבחור תאריך ושעה ולהגיע מספר דקות לפני הזמן שבחרתם.

תצפית אי הדקלים

כדי לחסוך זמן אנחנו מציעים להזמין כרטיסים לאטרקציות בדובאי מראש ולנסות למצוא כרטיסים משולבים לאטרקציות כדי לחסוך גם כסף. יש לא מעט אטרקציות למבוגרים בדובאי והן לא זולות ולכן הזמנת כרטיסים משולבים יכולה לחסוך לכם המון כסף. תהליך ההזמנה הוא פשוט ומאובטח ולרוב לא צריך להדפיס את הכרטיסים אלא להציגם באמצעות הסלולרי שלכם. 

 

גם את תצפית אי הדקלים תוכלו להזמין כמו אטרקציות נוספות כמו מוזיאון העתיד דובאי ואטרקציות נוספות ולהגיע לרובן באמצעות אוטובוס תיירים בדובאי שמגיע ללא מעט אטרקציות מרכזיות בדובאי ומאפשר לכם להגיע להמון אטרקציות בזמן קצר יחסית.

תפריט נגישות