אוטובוס תיירים בוינה אוסטריה שמכונה גם הופ און הופ אוף וינה מאפשר לכם להגיע אל אטרקציות בוינה בקלות ובמהירות ולהספיק לראות כמה שיותר אטרקציות בזמן קצר. מומלץ לקחת אוטובוס תיירים בוינה ביום הראשון המלא שלכם בוינה כי זה יכול לסייע לכם לתכנן מסלול להמשך הטיול שלכם ולחסוך לכם לא מעט זמן וכאבי ראש. תוכלו להשקיף על וינה ממרומי הקומה השנייה של האוטובוס ולהחליט באילו תחנות לרדת.

 

אוטובוס תיירים בוינה לוקח אתכם לאיפה שבאמת חשוב להיות בבירת אוסטריה וכך אתם לא מפספסים אף אתר מרכזי ויכולים לגלות גם אתרים שלא ידעתם שקיימים בעיר. אתם מקבלים גם הדרכה קולית בשפות שונות על כל אתר כאשר אתם מגיעים אליו וגם על העיר וינה. השירות הזה הוא פופולרי מאוד בכל העולם ותוכלו למצוא אותו כמעט בכל עיר מרכזית כמו אוטובוס תיירים בברלין או אוטובוס תיירים בלונדון ואפילו אוטובוס תיירים בפריז צרפת עיר האורות.

 

אמנם רובנו שואפים לטייל כמה שיותר ברגל כשאנחנו מגיעים לוינה, אבל זה ממש לא ריאלי כי העיר גדולה ויש המון אתרים מרכזיים שמרוחקים אחד מהשני וניתן להגיע אליהם רק בתחבורה ציבורית או לשכור רכב. אוטובוס רגיל לא לוקח אתכם באמת לאיפה שצריך כדי להכיר את וינה ולא מספק לכם הדרכה שעוזרת לכם להכיר את העיר ולתכנן הלאה את הימים הבאים שלכם בוינה.

 

תוכלו לבחור אוטובוס תיירים בוינה בין 24, 48 או 72 שעות עם גישה לשישה קווים של אוטובוסים של הופ און הופ אוף עם מסלול שונה לכל קו. המסלולים כוללים את כל נקודות העניין בוינה ובצלעות הגבעות שמסביב. תכננו מסלול משלכם ורדו בתחנות המרכזיות מתי שרק תרצו, כל עוד תרצו. כאשר רוב האוטובוסים פועלים כל 15 דקות, תמיד יש עוד אחד. כל הכרטיסים כוללים סיור רגלי מודרך דרך מרכז העיר.

 

סיורי אוטובוס הופ און הופ אוף וינה האלה לא רק מובילים אתכם דרך נקודות השיא של מרכז העיר, הקווים עוברים לאזור הכפרי שמסביב לאתרים מגוונים כמו ההריסות הרומיות בקרנונטום ובמנזר קלוסטרנובורג. אנחנו ממליצים להתחיל את הנסיעה מוקדם בבוקר ולעשות לפחות סיבוב אחד של מסלול מלא כדי שתוכלו להכיר את העיר טוב יותר ולתכנן את ימי הטיול הבאים שלכם.

 

כל האוטובוסים מצוידים במדריכי WiFi ושמע ב-16 שפות (אין בעברית), כולל ערוץ שמע לילדים באנגלית וגרמנית. בכניסה הראשונה לאוטובוס תקבלו חינם אזניות אישיות, אותם תחברו לשקע בכסא ותוכלו לשמוע את ההדרכה. הכרטיס שלכם כולל גם סיור מודרך של כשעה באנגלית או גרמנית במרכז העיר. בחרו כרטיס לתקופה של 24, 48 או 72 שעות כדי להפיק את המרב מזמן החופשה שלכם בוינה!

אוטובוס תיירים בוינה מחיר

אוטובוס תיירים בוינה בהזמנה מראש אונליין הוא לרוב זול יותר ואתם מקבלים גם בונוסים מיוחדים  כמו סיור רגלי חינם עם מדריך, סיור לילה (למזמינים כרטיס ל-48 או 72 שעות) ושייט למזמיני כרטיס ל-72 שעות. מחיר אוטובוס הופ און הופ אוף וינה החל מ-29 יורו ל-24 שעות, יש הנחה לילדים בגילאי 3-15, מחיר ל-48 שעות החל מ-39 יורו, מחיר ל-72 שעות החל מ-45 יורו בלבד. ילדים עד גיל שנתיים חינם.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש במחיר מיוחד!

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות לסלולרי ולמייל ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם כי הכרטיסים הם דיגיטליים.

שעות פעילות האוטובוסים: מידי יום בין השעות 9:15-18:30. השעות משתנות מעט בהתאם למסלול האוטובוס ולעונה. מומלץ להתעדכן באוטובוסים.

כתובת תחנת המוצא: State Opera – Karlsplatz station, 1010, Vienna

אוטובוס תיירים בוינה

תפריט נגישות