אוטובוס תיירים בלונדון שנקרא גם הופ און הופ אוף לונדון מאפשר לכם לראות את האתרים החשובים ביותר בעיר כולל אטרקציות בלונדון ולא לפספס את המקומות החשובים ביותר. זה אוטובוס דו קומתי שנקרא גם הופ און הופ אוף לונדון והוא מאפשר לכם עליה וירידה חופשית בכל התחנות במסלול שלו לאחר שרכשתם כרטיס לתקופה של החל מ-24 שעות, כאשר כל תחנה מהווה אתר מרכזי חשוב ואתם יכולים ביום אחד או יומיים אם תרצו לבקר בכל או ברוב האתרים החשובים בלונדון ולגלות גם אתרים שלא הכרתם לפני או שלא תכננתם להגיע אליהם בגלל מרחק ההליכה הגדול אליהם מהמלון שאתם שוהים בו בלונדון.

 

היכנסו להזמנת כרטיס לאוטובוס תיירים!

 

אוטובוס תיירים בלונדון לא רק מגיע אתכם למקומות החשובים אלא גם מסביר לכם על העיר ועל כל אטרקציה. הנסיעה כוללת מדריך אודיו עם הסברים על כל האתרים המרכזיים וכאשר אתם עולים לראשונה לאוטובוס אתם מקבלים אוזניות אישיות חינם, מחברים אותן לשקע שממוקם בצד המושב שלכם ויכולים להאזין למדריך האודיו בכל נקודה שאתם נמצאים בה בלונדון ויכולים ללמוד הכל על האתרים החשובים ביותר ולא רק לנסוע אליהן או לבקר בהן. מדריך האודיו מגיע בשפות אנגלית, גרמנית, צרפתית, ספרדית, איטלקית, רוסית, יפנית, פורטוגזית, פורטוגזית ברזילאית, סינית וערבית.

 

אמנם ללא מעט אתרים ואטרקציות בלונדון ניתן להגיע רגלית אבל יש גם אתרים מרכזיים מרוחקים שקשה להגיע אליהם וחוץ מזה אם הלכתם יומיים שלושה מלאים רק ברגל, מגיע לכם יום אחד לנוח קצת ולטייל עם אוטובוס תיירים בלונדון ולגלות מקומות חדשים.

טיפ קטן לנוסעים באוטובוס תיירים: לפני שאתם מגיעים ללונדון תכינו רשימה בגוגל מפס של מקומות שאתם רוצים להגיע אליהם בלונדון כולל אתרים, אטרקציות, מסעדות, גלידריות, מאפיות וכולי ובזמן הנסיעה תראו לאיזו נקודה אתם מתקרבים ותרדו מהאוטובוס בתחנה הקרובה ביותר לנקודה שאתם מעוניינים לבקר בה. כך תנצלו את הנסיעה באוטובוס ותוכלו לבקר בנקודות מרוחקות מהמלון שהזמנתם בלונדון.

 

אוטובוס תיירים בלונדון או הופ און הופ אוף לונדון עוצר לסירוגין ב-80 תחנות אוטובוס ברחבי מרכז לונדון ודרכו תוכלו לראות מראות כמו גשר לונדון, ביג בן, ארמון בקינגהאם, לונדון איי, מגדל לונדון, בתי פרלמנט, ועוד. בכרטיס כולל גם מספר סיורי הליכה חינם כולל חילוף משמרות בארמון, רוק אנד רול ובעקבות ג'ק המרטש וגם שייט בנהר התמזה עם תחנות עצירה באתרים מרכזיים חינם, כך שזה מאוד משתלם. לאוטובוס יש 3 מסלולים עיקריים לבחירתם עם 80 תחנות בסה"כ. תוכלו להזמין אוטובוס תיירים בלונדון ל-24 או 48 שעות ולקבל המון בתמורה. בנוסף ילדים מקבלים חבילת כיף חינם שכוללת ספרונים וחידונים.

אוטובוס תיירים בלונדון
אוטובוס תיירים בלונדון מחיר כרטיסים

כרטיסים אל אוטובוס תיירים בלונדון מומלץ לרכוש אונליין לפני שמגיעים ללונדון בגלל המחיר המיוחד ובגלל שזה לא מאלץ אתכם לחפש דוכני כרטיסים לאוטובוס. לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציג אותם בסלולרי שלכם ואין צורך להדפיסם. זמן השימוש באוטובוס נחשב רק מהפעם הראשונה שעליתם לאוטובוס. מחיר כרטיס ל-24 שעות כולל שייט חופשי בנהר התמזה החל מ-41 יורו, ילדים בגילאי 5-15 החל מ-20 יורו, כרטיס משפחתי ל-2 מבוגרים ו-2 ילדים החל מ-99 יורו, ילד אחד עד גיל 5 חינם. כרטיס ל-48 שעות הוא הכי משתלם ועולה החל מ-60 יורו בלבד, ילדים בגילאי 5-15 החל מ-32 יורו בלבד, כרטיס משפחתי מוזל לאחר הנחה החל מ-125 יורו בלבד. המחיר משתנה מעת לעת בהתאם לעונה ותתכן עליה במחירים. ניתן גם לרכוש במסגרת לונדון פס יחד עם אטרקציות בלונדון כמו לונדון איי וגם מוזיאון מאדאם טוסו לונדון ועוד.

היכנסו להזמנת כרטיס לאוטובוס תיירים!