וינה פס הוא כרטיס שמאגד תחתיו המון אטרקציות יחד במחיר מוזל בדיוק כמו לונדון פס האנגלי וכרטיסים מוזלים אחרים שמאגדים המון אטרקציות בעיר וחוסכים לתיירים לא מעט כסף וזמן כי אפשר לדלג על התור בחלק מהאטרקציות עם וינה פס וגם לקבל הנחה.

 

אחרי שהזמנתם טיסה ואתם כבר יודעים איפה לישון בוינה נשאר לכם לתכנן מסלול עם כמה שיותר אטרקציות כולל ביקור באתרים מרכזיים ומוזיאונים. כרטיס וינה פס יכול לא רק לחסוך לכם כסף וזמן אלא גם לתת לכם מוטיבציה לבקר בכמה שיותר אטרקציות כי הכל כלול במחיר שלו.

 

וינה פס כולל כניסה חינם ליותר מ-70 מהאטרקציות המובילות של וינה וגם נסיעות ללא הגבלה עם אוטובוס תיירים בוינה שמאפשר לכם לעשות סיורים באתרים המרכזיים של העיר עם 6 מסלולים ו-50 תחנות ברחבי בעיר כולל הדרכה קולית על העיר ואתרים מרכזיים.

עם הכרטיס שלכם, תוכלו לדלג על התור לאטרקציות פופולריות כמו גן החיות שנברון (גן החיות העתיק בעולם) וגם מוזיאון אלברטינה וינה. כמו כן, תקבלו נסיעות ללא הגבלה באוטובוס, אופניים והמון הנחות. זו הדרך הטובה ביותר לעשות את וינה במחיר המשתלם ביותר.

ישנה כניסה חופשית ל-70 אטרקציות מובילות, כולל הארמון הקיסרי, גן החיות שנברון, המוזיאון להיסטוריה של הטבע ועוד אטרקציות שוות.

אם אתם רוצים לחסוך זמן, הכרטיס המוזל מאפשר לכם לעקוף את התורים המעצבנים האלה למקומות שחובה לראות, כמו האוצר הקיסרי, מומוק (מוזיאון לאמנות מודרנית) ואלברטינה – ביתם של למעלה מ-65,000 רישומים ובערך מיליון הדפסי מאסטר ישנים.

היכנסו לא פחות מהר למוזיאון Kunsthistorisches Vienna (מוזיאון לתולדות האמנות), למוזיאון הטכנולוגיה ולמוזיאון להיסטוריה של הטבע. אתם יכולים גם לעשות סיבוב על גלגל ענק ולבקר מעל 700 מינים של בעלי חיים בגן החיות שנברון.

 

גם ההתניידות שלכם יכולה להיות קלה, הודות לנסיעות הבלתי מוגבלות הכוללות במגוון אוטובוסי התיירות.

 

אפילו תקבלו ספר הדרכה בחינם שיעזור לכם לחקור את העיר ולתכנן את ביקורכם!

 

אם אתם מתכננים לחקור חלק גדול מהעיר, תוכלו לבחור בכרטיס נסיעה לרשת התחבורה הציבורית של וינה – התקף בכל רשתות החשמלית, הרכבת התחתית והאוטובוסים. העיר הייתה פעם ביתם של מוצרט, בטהובן וזיגמונד פרויד, כך שאין זה מפתיע שבירת אוסטריה נוטפת תרבות, היסטוריה ותחכום, לא משנה מתי תבקרו בה וכרטיס וינה פס מאפשר לכם לטעום ממנה ובגדול.

 

לאחר שהזמנתם את הכרטיס כדאי שתבדקו את המיקומים של האטרקציות שמעניינות אתכם וכמה זמן מבלים שם בממוצע ותבנו לעצמכם מסלול מוגדר לכל הימים בהם קניתם כרטיס כדי שתוכלו להספיק כמה שיותר אטרקציות כי אחרת אם בקושי תספיקו לנצל אותו זה לא ישתלם לכם בכלל.

וינה פס מחיר

חשוב שתדעו שהכרטיס מוגבל בזמן ואפשר לרכוש כרטיס וינה פס של יום אחד ועד 6 ימים במחיר של החל מ-85 יורו למבוגר, ילדים בגילאי 6-18 מקבלים 5% הנחה על הכרטיס ומתחת לגיל 6 חינם. זמן השימוש מתחיל להימדד כשמשתמשים בכרטיס באטרקציה הראשונה.

 

אנחנו ממליצים לקנות כרטיס וינה פס לפחות ל-3 ימים כדי שתוכלו באמת לנצל את הכרטיס כמו שצריך ולהפסיק כמה שיותר אטרקציות. כדאי מאוד להשתמש בתחבורה הציבורית שכלולה בכרטיס כדי שתוכלו להספיק כמה שיותר אתרים.

 

מומלץ להזמין את הכרטיס מראש ולא לחפש איפה לקנות אותו כשמגיעים לוינה. כך לא מבזבזים זמן. הכרטיס הוא דיגיטלי ואין צורך להדפיסו.

 

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות לסלולרי ולמייל ותוכלו להציגם ישירות בסלולרי מבלי צורך להדפיסם.

וינה פס

תפריט נגישות