טיידה טנריף הוא פארק שיש בו את ההר הכי גבוה בספרד. מדובר בהר געש שכבתי פעיל באי טנריפה שבאיים הקנריים שההתפרצות האחרונה שלו הייתה בשנת 1909. הוא מתנשא לגובה של 3,718 מטרים וזו הנקודה הגבוהה ביותר מעל פני הים באיים שבאוקיינוס האטלנטי.

למרות שמדובר באזור שחווה התפרצויות של הר געש יש בפארק לא מעט צמחיה ובעלי חיים.

 

פארק טיידה טנריף ספרד מושך אליו המון תיירים במהלך השנה ויש בו מגוון גדול של פעילויות לכל המשפחה כולל לילדים כמו רכבל, סיורי לילה, סיורים למשפחה, תצפית כוכבים ועוד. זו אמנם לא אטרקציה כמו פארק סיאם טנריף אבל עדיין הילדים יוכלו ליהנות.

 

תוכלו לראות כוכבים כשאתם מציצים לתוך כמה מהטלסקופים החזקים ביותר בגלקסיה, במצפה השמש הגדול בעולם. למדו על החשיבות של אסטרופיזיקה ותצפית סולארית בסדנה הקבוצתית האינטראקטיבית.

 

בואו לראות את הפנים והחוץ של הטלסקופים הענקיים האלה בין הנופים החייזרים של הר טיידה.

 

הנופים על הר טיידה בטנריף נחשבים מהמרהיבים בעולם, אבל מה דעתכם להוציא אותם מהעולם הזה? במצפה הכוכבים המפורסם של טיידה תוכלו להשקיף על נוף האי הוולקני המדהים, לפני שתציצו אל מעמקי הגבול הסופי עצמו עם הטלסקופים בעלי הכוח שלהם.

 

מצפה הכוכבים טיידה טנריף רחוק מאוד ממשקפי הריגול המקוריים של גלילאו. מצפה הכוכבים המהמם על ראש ההר הם ההישגים הגדולים בעולם, ובאמת של עידן החלל – מבנים נישאים שתוכלו להיכנס פנימה ולחקור בעצמכם.

 

אם הידע שלך באסטרופיזיקה מעט חלוד, המדריך המומחה זמין כדי להסביר מדוע האיים הקנריים כל כך מתאימים לצפייה בכוכבים, כמו גם את הנקודות העדינות של האסטרונומיה הרובוטית.

 

לאחר סדנה עמוסה במידע, תהיו מוכנים לאייש את ההיקפים בעצמכם ולבהות בבטחה בשמש שלנו כמו שלא היה מעולם. תוכלו לראות כתמי שמש אמיתיים והתפרצויות שמש, אז התכוננו לחוויה שהיא באמת לא מהעולם הזה.

טיידה טנריף סיור

חלמתם לעלות על הר טיידה טנריף ולכבוש את הפסגה הגבוהה ביותר בספרד? האם אתם מחפשים סוף סוף לחוות את החוויה הייחודית והמדהימה שכולם מדברים עליה?

 

הטיפוס על הר טיידה הוא חוויה של פעם בחיים שפשוט אסור לכם לפספס בחופשת טנריף שלכם. עם סיור הר טיידה טנריף עם רכבל תוכלו להגשים את החלום שלכם בגובה 3,718 מ'.

 

על ידי שימוש ברכבל, ואחריו הליכה הנמשכת כשעה אחת, תוכלו לנסוע אחורה באלף השנים האחרונות של ההיסטוריה של הר הגעש הזה. התחנה העליונה של הרכבל נמצאת במכתש הלפני אחרון של הר טיידה, שקוטרו גדול בהרבה מהמכתש הנוכחי. אבל לפני אלף שנים, הר הגעש החל להתפרץ, והגדיל את גובהו ל-3,718 מטרים. אז נוצר פיקו דל טיידה הנוכחי. התפרצות זו גרמה גם לזרמי הלבה השחורה שזורמים במורד דפנותיה.

 

כשמגיעים למכתש, תחושת ההימצאות על מאדים חזקה עוד יותר. למרגלותיכם שוכן האי טנריף, ובאופק אך לכאורה קרוב כל כך שאפשר לגעת בהם, נמצאים האיים גראן קנריה, אל היירו, לה גומרה ולה פלמה. ריח הגופרית נמצא בכל מקום.

 

הפכו את החלומות למציאות על ידי טיפוס על הר טיידה עד לנקודה הגבוהה ביותר בספרד מבלי לדאוג להגיש בקשה לאישור גישה למכתש טיידה מכיוון שהוא כבר כלול בסיור הר טיידה עם רכבל, כדי שתוכל להגיע למכתש טיידה וליהנות מהנופים המרעישים.

 

הרגישו את תערובת התחושות שרק כיבוש פסגת טיידה יכול להעניק לחובבי טיולים וחובבי טבע – אדרנלין, הישג אישי ושליטה פיזית ונפשית. הטיפוס על הר טיידה בסיור פסגת טיידה הוא הרפתקה!

 

 

סיור הר טיידה טנריף עם רכבל מושלם אם חסר לכם זמן או אנרגיה לצאת להרפתקה זו מנקודת ההתחלה של השביל במונטניה בלנקה.

 

השתמשו ברכבל טיידה כדי לכסות את העלייה של 1,999 מ' מהבסיס לתחנה העליונה, הממוקמת בגובה 3,555 מ', המסמנת את נקודת ההתחלה של מסלול ההליכה המרגש של הפארק הלאומי טיידה. זכרו שצריך אישור לטיפוס על הר טיידה – אישור עלייה לפסגת טיידה. זה כלול בסיור פסגת טיידה שלנו.

טיידה טנריף כרטיסים מחיר

מחיר כרטיס למצפה השמש הגדול בעולם כולל סדנת מבוא בנושא אסטרופיזיקה עם צפיה דרך שני טלסקופים סולאריים כולל מדריך מומחה שילווה אותך במהלך ביקורך החל מ-21 יורו, מחיר של עליה לרכבל תלוי בחבילה שלוקחים איתו.

מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי להבטיח את מקומכם. לא בטוח שתוכלו לקנות כרטיסים במקום.

 

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי. אין צורך להדפיס את הכרטיסים, פשוט מציגים אותם בסלולרי ונכנסים לאחר סריקת הברקוד של הכרטיס. 

טיידה טנריף ספרד

תפריט נגישות