כרטיסים לאטרקציות בדובאי הם לגמרי חובה לכל מי שמגיע לעיר הזאת שהכל בה הוא בענק וזה כולל כמובן את האטרקציות המטורפות שיש בה.

דובאי הפכה ליעד מאוד פופולרי בקרב הישראלים מאז שנחתמו איתה הסכמי שלום וניתן לטוס אליה. היעד הוא גם קרוב יחסית ומבחינת מזג האוויר חם שם רוב השנה ובעיקר זו מדינה עם המון כסף שמשקיעה באטרקציות שלה.

 

כשמגיעים לדובאי אי אפשר שלא להגיע אל אטרקציות בדובאי כמו בורג' חליפה דובאי שזה מגדל מטורף עם תצפית ויש גם את סקי דובאי שזה אתר סקי מושלג שנמצא בתום קניון ומאפשר לכם לעשות סקי גם כשבחוץ שורר חום מטורף.

 

אטרקציה נוספת זה גן הפרחים בדובאי שזה ממש נווה מדבר מרהיב וגם מסגרת דובאי שזה בניין גבוה בצורת מסגרת של תמונה.

 

לפני שמגיעים ליעד המטורף הזה צריך לתכנן מסלול טיול כדי לבקר בכמה שיותר אטרקציות שמעניינות אתכם ולהזמין מראש כרטיסים לאטרקציות בדובאי כדי לחסוך תורים ארוכים בקופות וגם כדי לתכנן כלכלית את הטיול שלכם ולדעת כמה תוציאו.

 

האטרקציות בדובאי הן לא זולות אבל אפשר להוזיל את מחיר כרטיסים לאטרקציות בדובאי באמצעות כרטיסים משולבים של מספר אטרקציות יחד ויש לא מעט שילובים כאלה שאפשר להזמין בקלות אונליין ולחסוך לא מעט כסף.

 

אתם לא חייבים להזמין כרטיסים אונליין מראש לפני שאתם טסים אלא אפשר להזמין כאשר אתם כבר בדובאי באמצעות הסלולרי. לאחר הזמנת הכרטיסים תוכלו לקבל אותם ישירות לסלולרי ולמייל ולהציגם בכניסה באמצעות הסלולרי שלכם מבלי לעמוד בתור לקופות.

 

שימו לב בעת הזמנת הכרטיסים שאתם קוראים מה כולל הכרטיס ומה תנאי הרכישה שלו. לדוגמא כרטיס לסקי דובאי מוגבל בד"כ לשעתיים (זה בהחלט מספיק) והוא כולל גם ביגוד חם כדי שלא תקפאו שם לגמרי.

הזמנת כרטיסים לאטרקציות בדובאי

מבחינת אתרי כרטיסים לאטרקציות בדובאי אז יש את אתר טיקטס שהוא בין האתרים הגדולים ויש לו שירות לקוחות מעולה וגם הנחות וכרטיסים משולבים.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים דרך טיקטס

 

יש גם את אתר Getyourguide שגם הוא גדול עם לא מעט הנחות וכרטיסים משולבים. אתם יכולים להשוות בין המחירים של שני האתרים.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים דרך Getyourguide  

 

שימו לב שכל אתר מציע מחירים במטבע שונה וצריך לחשב את העלות באותו מטבע. שימו לב לשעה שבה אתם צריכים להתייצב באטרקציה.

תפריט נגישות