כרטיסים לאטרקציות בלונדון הם משהו שכולנו מחפשים כאשר אנחנו רוצים להגיע אל אטרקציות בלונדון להנות מכל הטוב שיש ללונדון להציע לנו. לפני שמגיעים אל לונדון צריך להתכונן נפשית לתורים ארוכים באטרקציות ואם אתם חושבים שבחורף אין תורים, תחשבו שוב. גם בחורף תוכלו למצוא תורים מטורפים לאטרקציות בלונדון, במיוחד בדצמבר בתקופת כריסמס וגם בשאר השנה במיוחד בחגים לועזיים נוספים, ביולי אוגוסט בקיץ וגם בסופ"ש בימי ראשון ושבת. יש שני תורים ארוכים שתאלצו לעמוד בהם, תור אחד שלא תלוי בכם זה התור לאטרקציה עצמה, כמו לונדון איי לדוגמא ותור שני שלגמרי תלוי בכם זה התור לקופות שחשוב מאוד להימנע ממנו במיוחד בתקופה שצריך לשמור על מרחק מאנשים, בטח בחו"ל.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש לאטרקציות!

 

אתם יכולים להזמין כרטיסים מראש בקלות ובמהירות באמצעות אתר כרטיסים או לבחור להיות שאננים ולהגיע אל לונדון ללא כרטיסים בתקווה שלא יהיו תורים, ברוב המקרים זה יגמר בהמתנה ארוכה בתורים ואם הגעתם אל לונדון עם ילדים קטנים זה יהיה עוד יותר לא נעים, במיוחד בחורף גשום. יש לא מעט אטרקציות לילדים בלונדון וגם למבוגרים שלא תוכלו להשיג אליהם כרטיסים במקום ותהיו חייבים להזמין כרטיסים לפחות שבועיים מראש, אחרת תאלצו להישאר בחוץ וחבל להגיע עד לונדון ולפספס כניסה אל אתרים מרכזיים ואטרקציות כי לא רכשתם כרטיסים לאטרקציות בלונדון מראש.

 

לא מעט פעמים כרטיסים לאטרקציות בלונדון יהיו זולים יותר מאשר בקופה וברוב הפעמים שתרכשו כרטיסים לא תהיו חייבים להדפיס אותם אלא פשוט להציגם בטלפון הסלולרי בכניסה ולהיכנס בקלות פנימה אחרי שעקפתם את התורים בקופות. עולם התיירות השתנה דרמתית בשנים האחרונות והיום אנחנו מזמינים טיסות זולות יותר ישירות מחברות התעופה, מלונות זולים יותר כולל מלונות בלונדון ליד אוקספורד שאנחנו יכולים להזמין ישירות מאתרי מלונות כמו בוקינג או אגודה וגם כמובן כרטיסים לאטרקציות בלונדון שאנחנו יכולים להזמין אונליין במקום להמתין שעות בתור כמו שהיינו רגילים להמתין בעבר.

איך מזמינים כרטיסים לאטרקציות בלונדון מראש?

נכנסים לאתר הכרטיסים, בוחרים את האטרקציה או המופע, בוחרים יום ושעה פנויים, בוחרים מספר כרטיסים וסוג כרטיס בהתאם לגיל (ברוב האטרקציות יש הנחה לילדים, סטודנטים ופנסיונרים), משלמים על ההזמנה, מיד תקבלו את הכרטיסים למייל שציינתם וגם באמצעות הודעת טקסט ותוכלו להציגם בכניסה לאטרקציה ולהיכנס בקלות פנימה. כך תחסכו המון זמן של המתנה מיותרת בתור ויהיה לכם יותר זמן כדי להספיק להגיע אל עוד אטרקציות בלונדון ולנצל את הזמן שלכם בלונדון כדי לבלות במקום להמתין בתורים.

 

כרטיסים משולבים לאטרקציות בלונדון חוסכים לכם כסף רב וגם המתנה ארוכה במספר תורים. יש כרטיסים משולבים לשתיים עד ארבע אטרקציות ויש להרבה יותר כמו לונדון פס שנותן לכם 55% הנחה או לונדון פס אקספלורר שנותן לכם הנחה של 40% על רשימת 21 האטרקציות הכי מרכזיות בלונדון כמו לונדון איי, הגנים הבוטניים של לונדון, הצינוק של לונדוןאוטובוס תיירים בלונדון, מוזיאון מאדאם טוסו לונדון, קרוז בנהר התמזה, האקווריום של לונדון, סיור באצטדיון של צ'לסי, סיור באצטדיון וומבלי, פלאנט הוליווד לונדון, שרק לונדון ועוד. כרטיס משולב נוסף הוא כרטיס מרלין לונדון שמאפשר כניסה לחמישה מהאטרקציות המדהימות ביותר בעיר, כולל לונדון איי, מוזיאון מאדאם טוסו לונדון, הצינוק של לונדון, האקווריום של לונדון, והרפתקאות שרק. מדובר בכרטיס שמתאים למתבגרים וההורים שלהם כמובן והוא נמכר בהנחה גדולה וחוסך המון כסף.

 

יש אטרקציות מאוד מבוקשות שצריך להזמין אליהן כרטיסים חודשים מראש כמו כרטיסים להארי פוטר בלונדון באולפנים שקשה למצוא להם כרטיסים ברגע האחרון ולכן אנשים מזמינים חודשים מראש.

אטרקציות בלונדון

תפריט נגישות