לונדון פס או פאס הוא כרטיס שמרכז מספר אטרקציות בלונדון לכרטיס אחד מוזל ומאפשר לכם להנות מהמיטב של לונדון ולפתור לכם את הדילמות של לאילו אטרקציות שווה להגיע ואיפה לקנות כרטיסים. להיות בלונדון, בירת אנגליה זו חוויה לכל המשפחה ואם רוצים לנצל את הביקור עד תום ולקבל מגוון גדול של אטרקציות בלונדון ואתרים מעניינים לילדים ולהורים יכולים לקבל את כל זה באמצעות כרטיס  אחד מוזל עם הנחה עצומה של עד 55%.

 

לונדון פס או פאס זה כרטיס שמקנה כניסה למגוון אטרקציות ואתרים בלונדון כולל סיורים ומספק דילוג על התור בכל האתרים והאטרקציות וכניסה ליותר מ-80 אתרים מעניינים ואטרקציות בלונדון והסביבה, כולל שימוש חופשי ליום אחד באוטובוס הופ הופ שהוא אוטובוס תיירים בלונדון שעוצר באתרים המרכזיים שלה. איך תספיקו כל כך הרבה אתרים? הכרטיס מאפשר לכם לדלג על כל התורים בכרטיס אחד וחוסך לכם זמן כאשר אתר רוכשים אותו במקום לרכוש המון כרטיסים אחרים וזה יתרון ללוח זמנים עמוס של כל מטייל שרוצה להספיק כמה שיותר אטרקציות בלונדון והסביבה וגם אתרי חובה בלונדון אנגליה.

 

הוא כולל אטרקציות כמו המגדל של לונדון, מנזר וסטמינסטר, חווית גשר לונדון, נוף ממגדל השארד, טירת וינדזור, גן החיות בלונדון, ארמון קנסינגטון, שייט על התמזה ועוד הרבה אתרים ואטרקציות מדהימות שתמצאו רק בלונדון.  הערך שתקבלו עם רכישת לונדון פס יכול להיות משתלם וזאת אם תתכננו בלונדון מסלול מראש כדי לנצל את רוב האטרקציות שהכרטיס מעניק לכם. זמן וחיסכון בכסף הם יתרונות גדולים במובן זה, ורכישה אונליין מראש של לונדון פס יכולה לחסוך לכם גם זמן ארוך של המתנה בתורים לרכישת כרטיסים ולאטרקציות וגם כסף כי כאשר רוכשים באתר מקבלים עד 55% חסכון וזה לא מעט. האתרים המעניינים והאטרקציות בכרטיס לונדון פס או פאס מספקים ימים ולילות רצופים של הנאה בלונדון והביקורים באתרים והאטרקציות יכולים להיות מתוכננים בהתאם להטבות שתקבלו עם רכישת הכרטיס. כרטיסים להארי פוטר בלונדון לא נכללים בכרטיס.

לונדון פס פאס מחיר

מחיר של לונדון פס או פאס משתנה בהתאם למספר הימים שאתם רוכשים אותו, ככל שתרכשו ליותר ימים כך המחיר פר יום יהיה זול ומשתלם יותר. מחיר ליום אחד עולה החל מ-73 יורו, ליומיים החל מ-101 יורו, לשלושה ימים החל מ-115 יורו, לארבעה ימים החל מ-147 יורו, לחמישה ימים החל מ-161 יורו. ילדים בגילאי 5-15 ישלמו מחיר של החל מ-48 יורו ליום, 62 יורו ליומיים, 77 יורו לשלושה ימים, 125 יורו לחמישה ימים וכך הלאה. מומלץ שתעשו חישוב לפני הרכישה אם הכרטיס משתלם לכם במחירים הללו וזה תלוי גם במספר הימים שתשהו בלונדון.

 

היכנסו להזמנת לונדון פס!

 

היכנסו להזמנת כרטיס סיטי קארד!

 

לאחר הרכישה של הכרטיס תקבלו אותו ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגו באמצעות הסלולרי בכניסה לכל האתרים. ניתן להיכנס לכל אטרקציה פעם אחת ביום אבל אין הגבלה על מספר האטרקציות שאפשר לבקר בהן ביום אחד. מומלץ להתחיל את השימוש בכרטיס מוקדם ככל האפשר כדי להספיק כמה שיותר אטרקציות ואתרים בלונדון והסביבה.

לונדון פס אקספלורר

לונדון פס אקספלורר הוא כרטיס שמאגד את האטרקציות הכי מרכזיות בלונדון וחוסך לכם עד 40% בהזמנה של אטרקציות מרכזיות בלונדון לפי בחירתכם. אתם יכולים לבחור 3, 5 או 7 אטרקציות וסיורים מתוך רשימה של 21 ולראות את הטוב ביותר של לונדון בקצב שלכם ובמחיר מוזל. בין האטרקציות תוכלו לבחור את לונדון איי וגם את הצינוק של לונדון, אוטובוס תיירים בלונדון, מוזיאון מאדאם טוסו לונדון, קרוז בנהר התמזה, האקווריום של לונדון, סיור באצטדיון של צ'לסי סטמפורד ברידג', סיור באצטדיון וומבלי, פלאנט הוליווד לונדון, שרק לונדון, הגנים הבוטניים של לונדון ואטרקציות מרכזיות נוספות.

 

היכנסו להזמנת לונדון פס אקספלורר

 

לונדון פס אקספלורר מחיר
 

המחיר נקבע בהתאם למספר האטרקציות שתרצו להזמין. הכרטיס תקף ל-30 יום החל מהשימוש באטרקציה הראשונה. מחיר כרטיס ל-3 אטרקציות החל מ-66 יורו למבוגרים וילדים מגיל 13 ומעלה, מחיר לילדים בגילאי 3-12 הוא החל מ-55 יורו, מחיר ל-5 אטרקציות החל מ-99 יורו, לילד 77 יורו, מחיר עבור 7 אטרקציות החל מ-122 יורו ולילדים המחיר הוא החל מ-99 יורו. ניתן להציג את הכרטיסים לכל האטרקציות באמצעות הסלולרי ולעקוף את התורים בכל האתרים.

 

כרטיס לונדון פס מרלין לונדון
 

כרטיס מרלין מאפשר כניסה לחמישה מהאטרקציות המדהימות ביותר בעיר, כולל לונדון איי, מדאם טוסו לונדון, הצינוק של לונדון, האקווריום של לונדון, והרפתקאות שרק. הכרטיס מכניס אתכם לכל האטרקציות הכי שוות בלונדון לכל המשפחה. רוב האטרקציות בכרטיס מתאימות לילדים וכולם מתאימות למתבגרים ויעזרו לכם להנות בלונדון. בסופו של דבר הכרטיס חוסך כסף כאשר חשוב לתכנן מסלול מראש ולהחליט מה עושים בכל יום בלונדון.

בתקופה של תחלואה ובידודים עדיף לא להמתין בתורים ארוכים בקופות ולהתערבב עם אנשים נוספים ולכן הזמנת כרטיסים אונליין יכולה למנוע מכם מצבים לא נעימים של הדבקה ובידוד בחו"ל.

תפריט נגישות