פסטיבל האורות באמסטרדם 2021 2022 הולנד הוא פסטיבל חורף קסום ומואר שלא כדאי לפספס כשאתם באמסטרדם בתקופת החורף, במיוחד בכריסמס ובסילבסטר. הפסטיבל נערך בין סוף נובמבר לאמצע ינואר והוא נחשב לאחד הפסטיבלים המרהיבים ביותר שיש וחגיגה לא רק לזוגות אלא לכל המשפחה. כל מי שהיה בחו”ל בתקופת הכריסמס ובמיוחד באמסטרדם יודע עד כמה העיר מוארת במיוחד ויפה בתקופה הזו. הפסטיבל מאפשר לכם ליהנות מהאווירה המדהימה הזו למשך כמעט חודשיים ואסור לכם לפספס את זה.

היכנסו להזמנת כרטיסים לשייט במחיר מיוחד!

 

הדרך הכי טובה לראות את פסטיבל האורות באמסטרדם ולחוות כמה שיותר אתרים ומיצגים מוארים היא באמצעות שייט תעלות באמסטרדם בלילה בתקופת הפסטיבל. תוכלו לחוות את אמסטרדם באור אחר, פשוטו כמשמעו. השנה הנושא של פסטיבל האור באמסטרדם הוא הפרעה וכיצד הפרעה יכולה להביא לשינוי חיובי דרמטי בחיי היומיום שלנו. קחו את הפסטיבל המרהיב הזה מהנוחות של שייט תעלות וקבלו נקודת מבט רעננה על האופן בו העולם משתנה ומואר.

 

פסטיבל האורות באמסטרדם 2021 2022 כולל יצירות של 21 אמני אור, אדריכלים, מעצבים ובעלי מלאכה עם תצוגות של אורות מנצנצים ברחבי העיר. תערוכה זו תאיר את קו המים ותהפוך את העיר לארץ פלאים נוצצת. במילים אחרות, זוהי אחת התקופות הטובות ביותר לסיור בשייט תעלות באמסטרדם וללא ספק הכי מרהיבה.

 

הנושא השנה הפנה עין כיצד השיבוש יכול לחולל שינוי חיובי, לא רק לעולם, אלא לחיי היומיום שלנו. למרות שאנחנו בדרך כלל מקשרים את הבלתי צפוי לחוויות שליליות, שינויים דרסטיים יכולים להיות כוח רב עוצמה בשיפור חיינו. תוכלו להאזין למדריך השמע במגוון שפות כשאתם מתכרבלים ורואים את אמסטרדם כמו שמעולם לא ראיתם בעבר. משך השייט הוא בערך שעה וחצי. השייט יוצא מאזור התחנה המרכזית באמסטרדם.

פסטיבל האורות באמסטרדם 2021 2022 מחיר

פסטיבל האורות באמסטרדם הוא אחד הפסטיבלים הכי פופולריים בעיר ומומלץ להזמין כרטיסים לשייט הלילי מראש. מחיר כרטיס הוא החל מ-26.5 יורו. יש אפשרות לכרטיס כולל משקה וכיבוד קל ואפשרויות נוספות כפי שמפורט בלינק למטה. 

 

היכנסו להזמנת כרטיסים לשייט במחיר מיוחד!

 

לאחר הזמנת כרטיסים אונליין תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי שלכם ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם ובלי לבזבז זמן מיותר על המתנה בתור.  

 

שעות פעילות השייט: 17:00-22:00. יש להגיע 15 דקות לפני השעה שקבעתם.

כתובת: Stationsplein 10, 1012 AB, Amsterdam

פסטיבל האורות באמסטרדם

תפריט נגישות