כרטיסים לוותיקן ללא תור מאפשרים לכם לעקוף את התור לקופות הוותיקן ולהבטיח את מקומכם במוזיאון ובגני הוותיקן, לפי בחירתכם.

אם יש צורך להתפנות מזמן המתנה בתור כדי להיכנס לוותיקן, ישנם כמה אפשרויות לקבלת כרטיסי כניסה ללא תור. אחת האפשרויות היא קניית כרטיסים לוותיקן ללא תור אונליין באתר מאובטח אצל מפיץ כרטיסים מורשה של הוותיקן.

 

כדי לקנות כרטיסים מראש, עליכם להיכנס לאתר ולבחור את סוג כרטיס הכניסה שלכם. למשל, כניסה למוזיאון הוותיקן, כניסה לגני הוותיקן, הקפלה הסיסטינית או כניסה לשלושת המקומות. יש אפילו כרטיסים משולבים עם הקולוסיאום ואתרים מרכזיים נוספים. בחרו את התאריך והשעה שבה אתם מעוניינים להיכנס, ובחרו כמות של כרטיסים בהתאם למספר האנשים שברצונכם להכניס איתכם. לאחר מכן תוכלו לבחור לשלם באמצעות כרטיס אשראי ולקבל אישור דרך המייל.

 

בעבר לא היה ניתן לבצע הזמנת כרטיסים לוותיקן ללא תור באינטרנט וגם לא כרטיסים לקולוסיאום רומא ללא תור וזה אילץ אנשים לעמוד בתורים שנמשכו לעתים שעות. גם כיום, במפתיע יש עדיין אנשים שעומדים בתור לקופות הוותיקן ברגע האחרון במקום להזמין כרטיסים לוותיקן ללא תור וזה יכול לנבוע מזה שהם לא מכירים את האופציה או כי הם שאננים וחושבים שלא יהיה תור גדול בקופות כשיגיעו לוותיקן.

עם כרטיס הכניסה שלכם ביד, אתם יכולים להתאים את הזמן שבו תיכנסו לוותיקן לפי הצורך והנוחות שלכם. כמובן שלפעמים ישנם מצבים כמו אירועים מיוחדים או חגים שבהם יש כניסה חינם לוותיקן אבל התור בימים הללו הוא עצום ויכול להגיע לשעות של המתנה ומוזיאון הוותיקן בימים הללו פתוח רק חלקית ולא ניתן לראות את על מה שיש לו להציג כמו בימים רגילים שהם בתשלום.

 

אם אינכם מעוניינים לקנות כרטיסים לוותיקן בקופות, ישנם עוד אפשרויות לעקוף את התור לוותיקן. אחת האפשרויות הן לבקר באתרי תיירות אונליין שמוכרים כרטיסים לוותיקן ללא תור ולקנות אותם מהם. כמו כן, ישנם גם מורים תיירותיים ומתווכים אשר יכולים לעזור לכם לקבל כרטיסים ללא תור בתשלום נוסף אבל הכרטיסים הללו יהיו יקרים יותר מאשר כרטיסים אונליין לוותיקן כי הם כוללים הדרכה בקבוצות קטנות והסיור הזה לא זול בכלל.

 

בנוסף, אם אינכם מתכננים לקנות כרטיסים מראש ואין לך את הזמן לחכות בתור, עליכם להתחיל את היום מוקדם ולהגיע לוותיקן בשעות הבוקר המוקדמות, אבל לא בטוח שיישארו לכם כרטיסים לוותיקן לאותו יום וכך תישארו בחוץ ותפספסו את אחד מהאתרים החשובים ביותר ברומא. אנחנו ממליצים תמיד להזמין מספר שבועות מראש כרטיסים לוותיקן ללא תור כדי שלא תופתעו שנגמרו הכרטיסים ותישארו בחוץ. זה עלול לקרות לרוב בקיץ כשרומא עמוסה במבקרים שרוצים להגיע לוותיקן.

 

מוזיאון הוותיקן הוא אחד מהמוזיאונים המרשימים והפופולריים בעולם ורבים מגיעים אליו כדי לחזות ביצירות אומנות נדירות ומרשימות ולבלות בו שעות. במקום לעמוד שעות בתור לקופות מומלץ לבצע הזמנת כרטיס עוקף תור וכך לחסוך לעצמכם המון זמן שאפשר לנצל כדי להגיע לאתרים נוספים ברומא.

 

מוזיאון הוותיקן מכיל מעל 20,000 יצירות אמנות מיוחדים שכוללים פסלים נדירים ביופיים, ציורים מרשימים, פריטים ארכיאולוגים ופרטי אומנות יקרים שנאספו על ידי מספר אפיפיורים במהלך מאות השנים האחרונות, מוזיאוני הוותיקן מורכבים ממספר מוזיאונים, גלריות וחדרים שונים, שכל אחד מהם כולל אוסף גדול ומרשים של ציורים ופסלים בעלי שם עולמי. תוכלו גם לשלב סיור בוותיקן עם מדריך.

 

יש הרבה מה לראות במוזיאון הוותיקן. למרות שלא תספיקו לראות הכל בביקור אחד ולכן חבל שתבזבזו זמן של שעות בעמידה בתור אליו ובמקום זה רכשו כרטיסים למוזיאון הוותיקן ללא תור במחיר מיוחד ובזמן שחסכתם תספיקו לראות הרבה יותר יצירות אומנות ופריטים ארכיאולוגים במוזיאון.

כרטיסים לוותיקן ללא תור מחיר

מחיר כרטיס לוותיקן עוקף תור עולה החל מ-27 יורו. כרטיסים משולבים יעלו כמובן יותר. לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בקלות בסלולרי מבלי צורך להדפיסם.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

יש להקפיד להגיע בזמן ואפילו מוקדם יותר, במיוחד בסיורים מודרכים. אנחנו ממליצים לכם להזמין כרטיס משולב יחד עם גני הוותיקן כדי להפיק יותר מהביקור שלכם ברומא.

 

מחירי הכרטיסים יכולים להשתנות מעת לעת. יש מידי פעם הנחה על המחיר, במיוחד בכרטיסים משולבים או ברגע האחרון בתקופות שאין הרבה תיירות בעיר, במיוחד בחורף.

כרטיסים לוותיקן ללא תור

הוותיקן הוא מקום מרשים ומפורסם ביותר, ומכיוון שהוא הבית של הכנסייה הקתולית. הוא מלא בהיסטוריה, יצירות אמנות וכמובן בתצוגות של מסורות דתיות. בכל זאת, ניתן לומר שהוותיקן הוא לא רק מקום דתי, אלא גם המקום התרבותי והמסתורי ביותר שקיים ברומא.

 

אני מציע לכם לבקר בוותיקן ולחוות את הקסם והיופי של המקום. מומלץ לקחת מדריך או להצטרף לסיור מודרך כדי להנות מההיסטוריה והסיפורים שמאחורי האוצרות והאטרקציות.

אנחנו ממליצים באופן כללי להזמין כרטיסים מראש לכל אטרקציה בחו"ל. לדוגמא מומלץ להזמין כרטיסים למגדל אייפל מראש כי התורים שם ממש ארוכים וגם כרטיסים לאטרקציות בדובאי ובכלל. להמתין עם הזמנת כרטיסים עד הרגע האחרון זה לא דבר מומלץ כי לטוס לרומא ולפספס בסוף כניסה לוותיקן כי נגמרו הכרטיסים זה דבר לגמרי לא נעים וכדאי להימנע ממנו.

המלצות של אנשים שהזמינו כרטיסים לוותיקן ללא תור אונליין:

הלכנו ישירות למוזיאון בלי לחכות בכלל כי קנינו כרטיסים לוותיקן מראש, בכל מקרה היו כל כך הרבה אנשים בתור.

מוזיאון הוותיקן זה מקום שחייבים להיות בו כשאתם ברומא. גם אם אתם לא חובבי אומנות תאהבו.

התורים הם ארוכים מאוד בקופות אפילו בשעות הבוקר המוקדמות אז אל תגיעו בלי להזמין כרטיסים מראש.

מומלץ מאוד להגיע. חסכנו המון זמן בגלל שקנינו כרטיסים לוותיקן ללא תור אונליין ובזכות זה הספקנו עוד כמה אתרים באותו יום.

ממש מצוין, לא היינו צריכים לחכות בשום תור לקופות. היה מהיר מאוד ויעיל. המוזיאון עצמו מדהים.

שווה ביקור והדילוג על התור כל כך פשוט. ביום חם מאוד בחודש יולי אתה רק רוצה להיכנס פנימה, בילינו שעתיים כדי לראות את כל המוזיאון.

התמזל מזלנו שקנינו כרטיס עוקף תור. נכנסנו לגלריה הראשונה תוך 10 דקות. קל לקנות וקל לשימוש במחיר טוב.

 

ביקור חובה למי שמגיע בפעם הראשונה לרומא.

אני בהחלט ממליץ. נכנסנו פנימה בתוך כמה דקות, ואילו התור הגיע כבר למורד הרחוב.

דילוג על התור היה חשוב מאוד במוזיאונים של הוותיקן ובקפלה הסיסטינית. היו הרבה אנשים ובמקרה שלא היה לי כרטיס עוקף תור זה יכל לקחת לי הרבה זמן להגיע פנימה. זה עשה לי את הביקור ברומא נוח יותר.

כמו עם הזמנת כרטיסים הוותיקן שלנו, גישה מהירה וקלה למוזיאון הוותיקן. תור נפרד למי שכבר יש כרטיסים. תודה לכם, זה עשה את חווית הביקור בוותיקן בלתי נשכחת.

 

הזמנו באתר כרטיסים לוותיקן ולקולוסיאום ועקפנו את כל התורים בלי בעיות. היה שווה להזמין מראש ולחסוך המון זמן המתנה בתור.

כרטיסים לוותיקן ללא תור זה גאוני. זה חוסך המון זמן ומדהים איך יש אנשים שעדיין עומדים בתור לקופות.

הזמנו כרטיסים לוותיקן עם גני הוותיקן ברומא ויכולנו לעקוף את התור ולהיכנס בלי בעיה פנימה. היה לנו זמן גם להגיע לקולוסיאום באותו יום.

חוויה מרתקת. בילינו 3 שעות במוזיאון ובגני הוותיקן ובגלל שהזמנו כרטיסים מראש הספקנו גם להגיע אל הקולוסיאום ברומא והגטו היהודי.

אל תפספסו את החוויה המיוחדת של הוותיקן וגני הוותיקן כשאתם ברומא. זה לגמרי חובה לכל מי שמגיע לרומא ולא רק לחובבי אמנות.

אוסף עצום ומרשים של אמנות שלא תראו בשום מקום אחר באירופה. תזמינו כרטיסים לוותיקן ללא תור כי התורים כאן בקופות ארוכים מאוד, גם בחורף וחבל לקחת סיכון ולבזבז סתם זמן יקר.

תפריט נגישות