כרטיסים לוילה בורגזה רומא הם חוויה לאוהבי אמנות וביקור חובה כשמגיעים לבירת איטליה.

גלריית וילה בורגזה היא אחת מהאטרקציות התרבותיות המובילות ברומא. הגלריה נמצאת בקומפלקס המרשים של וילה בורגזה, שהוקמה במאה ה-17 על ידי המילורד האנגלי ג’ון ווטרהאוס. הווילה והגלריה הן יצירות אמנות בעצמן ומהוות חלק מתרבות רומא העשירה והמגוונת.

 

הגלריה הוקמה במקור כחלק מווילה בורגזה עצמה, שהייתה אחד ממוסדות התרבות המשפיעים ביותר ברומא במאה ה-17. הווילה הוקמה כמו רוב הווילות האנגליות שהיו ברומא באותה תקופה, כמקום לפגוש ולארח את הקהילה האנגלית בעיר. במהלך השנים הווילה הפכה למרכז חיי התרבות של רומא, וגם הגלריה הפכה לאחד המרכיבים החשובים שלה.

 

הגלריה מכילה אוסף רחב של יצירות אמנות, כולל יצירות של אמנים רומאיים מן המאה ה-17 ועד ליום זה, וגם יצירות של אמנים מבחרים מאירופה ומהעולם. במהלך השנים הגלריה הורכבה ממספר חללים וכל אחד מהם מציג את האוסף העשיר והמגוון של הגלריה.

 

כרטיסים לוילה בורגזה מבוקשים מאוד ולא סתם. הגלריה מציגה מגוון של תחומי אמנות, כולל ציורים, פסלים, וגם תעשיות יצירתיות אחרות כמו תכשיטים וקישוטים. כמה מהיצירות המפורסמות ביותר בגלריה כוללות “פאנטום” של דומניקו פוזי, “מדוזות חיות” של ג’וסף פיטרס, וגם יצירות של אמנים רומאיים מפורסמים כמו ג’וזפה צוקון וג’וזפה ארצו.

 

הגלריה גם כוללת אוסף של מכתבים, תיעוד ופריטי חיים מהספרייה הפרטית של וילה בורגזה, שמציגים את ההיסטוריה של הווילה והגלריה, וגם מספקים פרספקטיבה על החיים התרבותיים ברומא במאה ה-17.

 

הווילה עצמה גם מרשימה עם חצר פנימית יפהפייה, גנים ופינות ישיבה שם האורחים יכולים להנות מהנוף המרהיב של רומא. הווילה גם מציעה מסעדה ובר קטנים, ויש מדריכים שיכולים להדריך את האורחים בסיור מודרך בווילה ובגלריה. סך הכל, גלריית וילה בורגזה היא מקום מרהיב ומרתק לכל מי שמעוניין לחקור את התרבות העשירה והמגוונת של רומא.

וילה בורגזה נמצאת בתוך פארק מרהיב עם מרחבים עצומים והמון ירוק. יש בפארק פסלים, אגם קטן, מתקנים לילדים ואפילו גן חיות נחמד. תוכלו גם להשכיר סאגווי או רכב גולף ולטייל בפארק. בחגים הלועזיים נערכים בפארק פסטיבלים וירידים בתשלום.

אם לא השגתם כרטיסים לוילה בורגזה עדיין שווה לכם לבוא ולטייל בפארק. אם אתם אוהבים לרוץ אז תשמחו לשמוע שלא מעט אנשים רצים בפארק.

 

ביקור כאן בגלרייה הוא טיול קסום אל תוך הרנסנס והזדמנות לקשר עם יצירות אמנות אמנותית של אדוני הרנסנס ממאות קודמות ברומא ובאיטליה. הביקור בוילה בורגזה מוגבל לשעתיים אבל אתם יכולים להעביר כאן כמה שעות טובות כולל גלריית וילה בורגזה וטיול רגלי כיפי בפארק וילה בורגזה.

כרטיסים לוילה בורגזה מחיר

מחיר כרטיס החל מ-25 יורו, ניתן להזמין כרטיסים לסיור מודרך בקבוצה מצומצמת במחיר גבוה יותר. מומלץ להזמין כרטיסים לגלריה שבועות ואף חודשים מראש כי הביקוש גדול. לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בקלות בסלולרי מבלי צורך להדפיסם. אין בד”כ מכירת כרטיסים בגלריה עצמה כי הם אוזלים מהר יחסית.

 

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

 

יש להקפיד להגיע בזמן ואפילו מוקדם יותר, במיוחד בסיורים מודרכים כי מתחילים אותם בזמן ולא ממתיני למאחרים. מחירי הכרטיסים יכולים להשתנות מעת לעת. יש מידי פעם הנחה על המחיר, במיוחד בכרטיסים משולבים כמו עם כרטיסים לוותיקן ללא תור ואתרים נוספים ברומא במחיר מוזל יותר אחרי הנחה מיוחדת.

כרטיסים לוילה בורגזה

לפני שמגיעים לרומא כדאי להכי מסלול מראש ולרכוש כרטיסים לאטרקציות מראש כולל כרטיסים לקולוסיאום רומא ולוותיקן וליתר האתרים המרכזיים של העיר כדי לחסוך זמן המתנה בקופות.

תפריט נגישות